6 OHUMÄRKI, ET su kallim on valmis sind petma

6 OHUMÄRKI, ET su kallim on valmis sind petma

Iga terve ja armastava suhte aluseks on see, et saaksid oma kallimat tingimusteta usaldada. Ometi võib tekkida olukordi, mil partner võib tunda ahvatlust sulle truudust murda ning teisega voodisse hüpata, kirjutab The Sun. 

Londonis tegutsev suhtenõustaja Amy Iverson avaldas kuus ohumärki, mis näitavad, et su kallim on valmis sind petma. Kui tunned muret ning sinu sisetunne hoiatab sind, et midagi on valesti, siis esita endale need allpool toodud küsimused. 

1. Millisest perest ta pärit on?

Kui mees ise on pärit katkisest perest, siis seda suurem on tõenäosus, et ta petab sind.

2. Mida tema eelnev käitumine reedab?

Kas ta on oma varasemaid partnereid petnud? Milline on ta sõprusringkond? Kas seal on palju vallalisi ning neid, kes oma kallimat petavad?

3. Mis toimub mehe elus praegu?

Kas ta kaotas töö? Kas ta on omal alal edukas ja tal läheb tööl hästi? See kõik võib suunata teda mõnda seiklust jahtima. 

4. Kas mehe käitumine on muutunud?

Kui mehel on parasjagu afäär käsil, siis kõigepealt muutub tema käitumine. Kas ta on oma välimust muutnud või hakkas järsku sporti tegema? Kas ta saab kummalisi sõnumeid/kõnesid, mida ta sinu eest varjab?

5. Kas teie suhe on muutunud?

Milline on teie omavaheline suhe? Aga seksuaalelu? Kas tunned, et midagi on muutunud?

6. Kas sinu elus on midagi muutunud?

Paraku mõjutavad kõik sinu otsused ja muutused elus ka sinu kallimat. Kas mees tunneb end üksikuna või et sa ei pööra talle piisavalt tähelepanu? See kõik võib teda petma ajada.