7 ASJA, MIS VÕIVAD teie suhte veel päästa

7 ASJA, MIS VÕIVAD teie suhte veel päästa

Sa armastad oma partnerit ja tema armastab sind. Ometi ei pruugi kogu maailma armastus alati tagada igavest õnne. Vahel muutuvad asjad lihtsalt ajapikku raskeks ja sa võid isegi hakata mõtlema, kas asi on väärt päästmist. Kui aga on, oleme sinu jaoks välja toonud 11 lihtsat asja, millega sul on võimalik oma suhtesse tagasi tuua kirge ja leekivat armastust.

Sa armastad oma partnerit ja tema armastab sind. Ometi ei pruugi kogu maailma armastus alati tagada igavest õnne. Vahel muutuvad asjad lihtsalt ajapikku raskeks ja sa võid isegi hakata mõtlema, kas asi on väärt päästmist. Kui aga on, oleme sinu jaoks välja toonud seitse lihtsat asja, millega sul on võimalik oma suhtesse tagasi tuua kirge ja leekivat armastust.

1. Tehke koos midagi erilist

Millal oli viimane kord, kui te päriselt kohtingul käisite? Kui sa oled peaaegu unustanud, siis on kindlasti aeg uueks! See ei pea olema midagi imetabast nagu langevarjuhüpe või jahisõit ookeanil, vaid lihtne koosviibimine kohas, kus tunnete end hubaselt. Ka lihtne armas kohting võib kaasa tuua suuri muutusi – see näitab, et te ei võta üksteist iseenesestmõistetavalt ja olete valmis suhte nimel vaeva nägema. Ehk saab sellisest kohtingust teie igakuine traditsioon?!

2. Unusta minevik

Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja! Ükskõik kui pahane sa oled, vanu tülisid pole mõtet uuesti välja kaevata. Kui te mõlemad suudate selles kokku leppida, olete kindlasti sammukese igavesele õnnele lähemal.

3. Lülita televiisor välja ja pane nutiseadmed käest

Vahel on taasühenduseks vaja vaid kõige muu väljalülitamist. Sööge koos õhtust ja nautige üksteise seltskonda. See võib nõuda harjumist, kuid varsti tunnete, et televiisor hoopis segaks teie rahulikku koosviibimist.

4. Suudle tundega

Suudlemine alandab stressi ning ilmselt on see miski, mida te mõlemad vajate. Üllata teda kuuma suudlusega ja tunneta liblikaid kõhus!

5. Ära unusta komplimente
Jah, ajad on rasked. See ei tähenda aga, et peaksid 24/7 pahur olema. Tegelikult suudaksid sa asjale uue valguse heita, kui prooviksid olla positiivsem ja teeksid talle näiteks vahel komplimente. See teeb temal tuju paremaks ning kui temal on tuju parem, on ka sinul, eks?!

6. Puudutage teineteist
Kuigi olete ehk harjunud diivani eri otstes pikutama ja telefonidesse vahtima, oleks oma suhte nimel lihtsam lihtsalt rohkem üksteise poole nõjatuda. Roni talle kaissu ja nautige rahulikku õhtut koos üksteise kaisus. See on ju igati etem!

7. Vaadake üksteisele silma
Seksterapeutide sõnul on vahekorra ajal väga oluline vaadata üksteisele silma. Kuigi see võib alguses ebamugav tunduda, lähendab see teid oluliselt.

Allikas: Bustle.com