7 märki, et su mees tõepoolest armastab sind

7 märki, et su mees tõepoolest armastab sind

Kes meist aeg-ajalt ei mõtleks, kas su mees ikka päriselt ka armastab sind? The Mirror Post toob välja seitse märki, mille põhjal seda kõige lihtsam kindlaks on teha.

Kes meist aeg-ajalt ei mõtleks, kas su mees ikka päriselt ka armastab sind? The Mirror Post toob välja seitse märki, mille põhjal seda kõige lihtsam kindlaks on teha.

1. Ta kohtleb sind hästi

Mees, kes sind armastab, arvestab sinu tundeid, vajadusi ja soove sama palju kui enda omasid. Ta hoolitseb sinu heaolu eest ning on valmis tegema asju, et muuta sinu elu paremaks, jättes oma eelistused tagaplaanile. Lisaks on ta kena ka sinu pere ja sõprade vastu.

2. Ta jagab heldelt sinuga oma aega

Ta ei suuda olla eriti kaua sind nägemata ning soovib kogu oma vaba aja veeta koos sinuga. Samuti kuulud sa tema plaanidesse nii valentinipäeval, jõulude ajal kui uusaastaööl.

3. Sa oled tema prioriteet

Sa oled kogu aeg esiplaanil, olles kaasatud tema otsustesse. Ütlasi arvestab ta seda, kuidas sina midagi teha soovid. Ta kasutab sõna “meie” ning kaasab sind oma tulevikuplaanidesse.

4. Ta hoolib sinust

Mees, kes sind armastab, on siiralt õnnelik, kui sinu elus juhtuvad rõõmustavad sündmused. Samuti elab ta sulle kaasa siis, kui pead vastu astuma väljakutsetele. Ta on sinuga nii heas kui halvas. Ta mõtleb su peale ning üllatab sind kingitustega ka siis, kui sul ei ole parasjagu sünnipäev.

5. Ta soovib, et inimesed teaksid sinust

Seltskonnas on ta sinuga südamlik, hoides sul käest, pannes oma käe sulle ümber või kallistades sind. Ta on sinu üle uhke ning on tutvustanud sind oma perele ja sõpradele. Ta võtab su kaasa perekonnaüritustele ning kohtumistele sõprade ja kolleegidega.

6. Ta võtab teie suhet tõsiselt ning austab sind

Ta on usaldusväärne ja sulle truu. Ta on oma endiste suhete koha pealt sinuga aus ning ei varja sinu eest midagi. Ta teeb seda, mida ütleb, ja kui ta mingil põhjusel ei saa seda teha, annab ta sellest eelnevalt teada. Probleemide korral on tema eesmärk need läbi rääkida ning olla sulle veelgi parem kaaslane.

7. Ta soovib sulle vaid parimat

Mees, kes sind armastab, julgustab sind tegema asju, mida sa armastad, isegi kui see tähendab nende tegemist ilma temata. Ta julgustab sind leidma oma kirge, sest elades oma elu õnneliku ja rahulolevana, oled sa sama õnnelik ja rahulolev ka teie suhtes.

Kokkuvõtteks, pane vähem rõhku tema sõnadele, kuid rohkem tema käitumisele ja tegudele. Need väljendavad tema armastust sinu vastu palju rohkem kui lihtsalt sõnad. Iga mees oskab öelda, et ta armastab sind, sest see on see, mida me tahame kuulda. Parim viis teha kindlaks, kas ta ka tegelikult sind armastab, on juhinduda eelnevatest märkidest. Kui mees sind armastab, polegi sul vaja seda kuulda, sa tead seda niigi.

Allikas: themirrorpost.com