7 MÄRKI, MIS NÄITAVAD, kas see mees ongi see “õige”

pilt: Shutterstock

Cosmopolitan paberväljaanne

Kuidas saada aru, kas see mees ongi see üks ja ainus, kellega sa oled kokku loodud? Need seitse märki näitavad ära, kas vastus on "ei" või "jaa".

1. Te hindate üksteist.

Mõlemad osapooled hindavad teineteise soove ja püüdlusi ning on oma kaaslasele toeks. See tähendab, et ka tema toetab sind alati sinu tegemistes.

2. Te austate üksteise unistusi.

Ta austab seda, millesse sina usud ja ei püüagi sind kuidagi muuta või voolida kellekski, kes sa tegelikult ei ole. Kui sina millestki unistad, siis ta aktsepteerib seda.

3. Te käite jätkuvalt kohtingutel.

Kuigi te elate juba koos, siis käite te endiselt ka kohtingutel – need on erilised, sest te saate rutiinist välja ning keskendute üksnes teineteisele.

4. Te ei ole kunagi pikka aega tülis.

Kui te riius olete, siis see ei kesta kunagi kaua, sest te lihtsalt ei suuda pikka aega teineteise peale pahased olla.

5. Te saate pingevabalt koos vaikida.

Te ei pea alati millestki rääkima ja alati ei pea ka televiisor mängima. Vahel võite vabalt olla ka täielikus vaikuses ja see ei tekita mingit piinlikkust – see on lausa mõnus.

6. Ta olete oma tunnetes avameelsed ja ausad.

Kui sa tunned ennast näiteks halvasti või sul on mure, siis sa tead, et sa saad sellest alati talle rääkida, sest ta kuulab sind ja ei mõista sind kunagi hukka. Sa ei pea tema eest midagi varjama.

7. Te annate üksteisele piisavalt vabadust.

Teil on mõlemil ka oma sõbrad, kellega te koos aega veedata ja see on igati normaalne. Sa tead, et ta laseb sul rahulikult oma sõbrannaga koos olla ja sinul ei ole ka probleemi sellega, kui tema tahab oma sõbraga miskit ette võtta.