7 MEHETÜÜPI, KES ei sobi püsisuhteks

8 kommentaari
7 MEHETÜÜPI, KES ei sobi püsisuhteks

Siin on 7 iseloomuomadust, mis muudavad mehe ebasobilikuks püsisuhte loomisel. Kui sa märkad mõnda neist iseloomujoontest oma potensiaalse kavaleri puhul, siis ainukeseks nõuandeks ja soovituseks on: jookse elu eest!

Siin on 7 iseloomuomadust, mis muudavad mehe ebasobilikuks püsisuhte loomisel. Kui sa märkad mõnda neist iseloomujoontest oma potentsiaalse kavaleri puhul, siis ainukeseks nõuandeks ja soovituseks on: jookse elu eest!

1. Alaväärsuskompleksiga mees 
See on mehetüüp, kelle suurimaks hirmuks on, et naine, kes tema elus figureerib, jätab ta lõpuks maha. Selle asemel et enda sisemiste probleemidega tegeleda ning need endale lahti mõtestada, elab sedasorti mees ennast oma naispartneri peal välja. Tihti teeb ta väikeseid ebameeldivaid märkusi oma naisele, näiteks “Sa peaksid pidevalt kaunis välja nägema!”, “ Sa peaksid kaalust alla võtma”, “Sa meeldiks mulle rohkem, kui su juuksed oleksid pikemad, sa oleksid blond jne”. Mees peab sind armastama ja respekteerima täpselt sellisena, nagu sa oled! Oma väikseste märkustega hakkab ta aeglaselt sinu eneseväärikust ning enesekindlust hävitama. See annab talle tunde, et sa ei lahku mitte kunagi tema kõrvalt. Tegemist on ka teadliku kontrolli ja võimuga naise üle.
 
2. Sotsiaalmeedia-mees 
Te olete suhtes, kuid sinu mees varjab kiivalt oma sotsiaalmeedia tegevust sinu eest. Kus suitsu, seal on ka tuld. Hullematel juhtudel sinu kutt flirdib ja semmib salaja sinu selja taga teiste naistega. Mõni sotsiaalmeedia-mees varjab ka kiivalt mitmeid aktiivseid kohtingusaitide profiile sinu eest. Heas ja terves suhtes ei tohiks olla üksteise eest varjamist ning see puudutab ka sotsiaalmeediat. See aga ei tähenda automaatselt, et kummalgi suhte osapoolel oleks õigus ilma teise nõusolekuta ükskõik millal teise e-maili postkastis ringi surfata ja kirju lugeda. Usaldus ning kindlustunne on hea suhte vundamendiks.
 
3. Laisk mees 
Eemale tuleks hoida ka meestest, kellel puhul märkad, et neil puudub motivatsioon ning nad eiravad probleemide lahendamist. Tavaliselt lõpeb see suhe sellega, et naisosapool hakkab pidevalt probleeme lahendama ning kannab kogu koormat enda seljas. Naine on võtnud üle ema rolli, mitte potentsiaalset abikaasa rolli. Antud juhul ei ole tegu tervisliku suhtega. 
 
4. Kadedad mehed 
Viimase kümnendi jooksul on naised globaalselt muutunud aina iseseisvamaks ning iseteadlikumaks. Edukate naiste arv eri valdkondades kasvab. Ka naisjuhte ning tegusaid naisi leidub aina rohkem. Kogu see muutus on tekitanud ka uue meestegrupi kasvu, kelleks on kadedad mehed. Need on mehed, kes näevad naistes konkurente. Nad ei kannata silmaotsaski, et naine võib neid edestada ükskõik millises eluvaldkonnas. Sellised mehed kasutavad naiste puhul mehelikke võtteid ning neile meeldib näha iseseisvat naist ennast kaotamas ja murdumas. Kui kohtad meest, kelle puhul tajud, et ta kadestab sinu edukust ükskõik millises eluvaldkonnas, siis jookse elu eest! 

5. Monogaamiavastased mehed 
Monogaamia ehk ühele naisele truuks jäämine on mõndadele meestele raskuseks. Väga palju on mehi, kes soovivad monogaamiavaba suhet. Kui aga sina pole naisena sellega nõus, tuleks sellistest meestest suure kaarega eemale hoida. Monogaamia on ka elustiilivalik ning paljud eeldavad monogaamiat abiellu ja suhtesse astudes. See on mõlema suhte osapoole poolt vastuvõetud otsus ja lubadus ning lubadusi pole ilus murda.

6. Tõesta-mulle mees 
See on mehetüüp, kes hakkab sinuga mängima mängu, kus sa pead talle pidevalt midagi tõestama. Ta annab naisosapoolele pidevalt ülesandeid, kus naine peab oma väärtust ning tähtsust mehele tõestama. Kui naine keeldub mänguga kaasa minemast, siis mees karistab naist läbi kõrgetasemelise emotsionaalse manipuleerimise. Mees peaks respekteerima, hoolima ja armastama oma naist, mitte temaga emotsionaalselt mängima.

7. Mees, kes ei austa teisi inimesi 
Terve mees austab teisi inimesi, kellega ta kokku puudub ning pole vahet, milline sotsiaalne taust neil inimestel on. Seda nimetatakse respektiks. Mees, kes respekteerib iseennast, austab ka teisi inimesi. Kui mees on piisavalt enesekindel, siis ta ka soosib ja toetab oma naise ambitsioone ning plaane ja unistusi. Eluterve mees teab, et tema väärtus ning enesekindlus sõltub ainult temast endast.
 
On tähtis mõista, et suhted on pidev koostöö ning üksteise mõistmine ja austamine. Mõneski on suhe kui kahesuunaline tänav, kus mõlemad suunad üksteist täiendavad. Kõige tähtsam on aga meeles pidada, et suhe peaks sinu ellu tooma rõõmu, positiivsust ning kergust, mitte muutma su elu raskeks ning ebameeldivaks. 
 
Allikas: pic-ru.ru