7 VIISI, KUIDAS OMA SUHE ära rikkuda

7 VIISI, KUIDAS OMA SUHE ära rikkuda

Suhte rikkumine on lihtsam, kui sa arvatagi oskad. Vaja on kõigest isekust, hukkamõistu ja oskust teisele pahameelt valmistada.

Kas oled käitunud allpool toodud viisidel? Võid kindel olla, et nende seitsme teoga rikud oma suhte varem või hiljem ära.

1. Mõista hukka. Püüa muuta oma partner sellisek,s nagu sina soovid. Virise, kui ta tunneb huvi uute asjade vastu või kui ta üldse mingit huvi millegi vastu üles näitab. Heida talle ette, et ta pole selline, nagu sina soovid.

2. Ära usu ega usalda. Kui partner avaldab sulle armastust, eelda koheselt kõige hullemat. Proovi ära arvata, mis sellel lurjusel jälle meelel mõlgub, et ta sulle poeb.

3. Ole tänamatu. Kinnita enda ja partneri tähelepanu sellele, kuidas ta sinu kõige halvemad pooled esile toob. Näita ennast vaid negatiivsest küljest – sa elad ju kõigest ühe korra. Süüdista kallimat selles, et sa oled selline, nagu sa oled.

4. Oota midagi vastu. Kui oled kallima vastu sõbralik ja helde, oota selle eest koheselt midagi vastu. Kui kallim toob sulle kingituse või on sinu vastu hea, siis ära pööra sellele mingit tähelepanu. Või vaata punkti number 3.

5. Konkureeri. Sinu kallim on su suurim konkurent. Võistle temaga ja ole kade, kui tal hästi läheb. Kui ta on halvas tujus, siis see pole sinu asi.

6. Hoia asjad enda teada. Ära mitte mingi hinna eest jaga oma mõtteid kallimaga. Kui sul läheb hästi, hoia see enda teada.

7. Tee teda maha ja kritiseeri. Kui kallim räägib oma ebaõnnestumistest ja otsib lohutust, naera talle näkku. Räägi talle, kui raske on sinul olnud. Sinu mured on ju tõelised, tema omad mitte. 

 

allikas: Iltalehti