8 ASJA, MIDA MEHED seksi juures vihkavad

8 ASJA, MIDA MEHED seksi juures vihkavad

Mehed ei ole alati igal pool, iga kell ja kõikide naistega asjaks valmis. Paljudel naistel on sellest raske aru saada.

On palju asju, mis on meeste jaoks voodis ebamugavad. Mees võib tunda ennast petetuna, olla pettunud või meeleheitel. Mõnikord pole seks see, mis ta olema peaks. Ajakiri Cosmopolitan kogus kokku kaheksa asja, mis meestele seksi juures ei meeldi.

1. Ühe seksikorra ajal peab saama mitu korda erektsiooni. On eksiarvamus, et seks on vaid pidev seks ja erektsioon. Meeste peenised pole nagu mootoriga haiglavoodid, mis nupust vajutades kõvaks lähevad.

2. Riietest vabanemise keerulisus ajab mehed närvi. Kui armatsemine algab, hakkavad inimesed tavaliselt teineteise seljast riideid eemaldama. Aga mis saab meeste kingadest ja sokkidest? Mitte ükski naine ei võta neid seljast. Iialgi. Halvimal juhul on püksid rebadel ning kingad ja sokid on ikka veel jalas.

3. Kui peab erektsiooniga vetsus käima. Nimelt peab poti kohal püsti seisma ning peenist alla suruma. Uriin aga ei tule ega tule välja, sest koed on paisunud ja blokeerinud kuseteed. 

4. Milline on õige ajastus? Ükskõik kui väga mehed ka ei üritaks leida sobivat aega, siis ikka tegutsevad nad kas liiga vara või liiga hilja. 

5. Seemnepurske tagasihoidmine. Mees on juba valmis orgasmi saama, kuid peab ennast veel tagasi hoidma ja naist rahuldama. Mida rohkem ta tagasi hoiab, seda rohkem atmosfäär sureb ja uuesti tippu jõudmine on raske.

6. Seks ei ole alati suurepärane. Ka mehed pettuvad seksis. Mõnikord näiteks proovitakse korraga liiga palju asendeid vaid sellepärast, et teatakse nende olemasolust. Ja teinekord on ka mehed liiga väsinud. 

7. Ka mehed ei saa iga kord orgasmi. Kui öelda naisele, et anna andeks, kallis, mul ei lähe praegu lahti, siis naine kas ei usu seda või usub, aga suhtub sellesse skeptiliselt. Lisaks tekib naisel küsimus, et miks mehel lahti ei lähe. Just sellel põhjusel teesklevad ka mehed orgasmi.

8. Mehed ei saa seksi üle kurta. Kui mees kaebab seksi üle või sellega seonduvate raskuste üle, peetakse teda automaatselt tõpraks.