8 MÄRKI, et mees ei võta suhet sinuga tõsiselt

8 MÄRKI, et mees ei võta suhet sinuga tõsiselt

Oletame, et oled just alustanud uut suhet ning oled temast tõsiselt sisse võetud. Nüüd oleks hea teada, kas sinu partner tunneb sama sinu vastu. Kui märkad signaale, et väljavalitu tegelikult ei ole sinust pikemas perspektiivis huvitatud, tuleks suhe lõpetada enne, kui keegi haiget saab. Tähtsal kohal on oma tunnetega tegelemine, et end võimalikult palju väärtustada ning jääda tugevaks ka suhte lõppemise korral.

Siin on 8 märki sellest, et partneril tegelikult ei ole sinuga pikemat suhet plaanis.

1. Sa ei ole tema sõpradega kohtunud
Tavaliselt, kui ta on pikemast suhtest huvitatud, tutvustab ta sind oma sõpradele. Nii tajub partner, kuidas sobitud tema tutvusringkonnaga. Kuna sõbrad on meie elus tähtsal kohal, siis suhet järgmisesse faasi viies on see tähtis.

2. Te ei ole Facebookis sõbrad
Kui partner ei ole sind Facebooki sõbraks lisanud, võib see olla vihjeks, et ta püüab teie suhet varjata või ei soovi suhtes end täielikult avada. Partneri Facebooki profiilil võib olla pilte eelmistest suhetest, mida ta püüab sinu eest varjata.

3. Ta jääb alati hiljaks
Pidevalt hilinemine on ärritav ning ei jäta kindlasti sinu partnerist head muljet. Sellega ta näitab, et ei väärtusta sinu aega. Õige partner võtab kohtumist tõsiselt ega lase sul tema ilmumist oodata.

4. Ta ei texti sulle
Sinust huvitatud partner textib sulle üsna sageli. Teemad võivad olla lihtsad, näiteks võib ta uurida sinu tööpäeva kohta. See näitab, et ta mõtleb sinu peale ja on sinust huvitatud. 

5. Vestlus temaga kipub venima
Kui sa ootad temalt sõnumit liiga kaua, ei ole see kindlasti hea märk. Keegi, kes tahaks sinuga tulevikus suhet alustada ja kokku kolida, vastaks sinu sõnumitele üsna kähku. Kui tema vastused võtavad liiga kaua aega, on see kindel märk, et ta ei võta suhet eriti tõsiselt.

6. Pinnapealselt sõnastatud sõnumid
Ohu märk on ka see, kui partner püüab sinu tähelepanu vaid lühikeste ning segaste sõnumitega. Näiteks kui sõnum koosneb ainult kellaajast ja viitest sinu kehakurvidele. Sõnum peaks välja nägema hoolikalt sõnastatud ning sind väärtustav.

7. Ta ei püüa sinust midagi uut teada saada
Õige partner näitab üles siirast huvi sinu vastu. Ta uurib sinu mineviku, lapsepõlve, pere ja eesmärkide kohta. Kui su partner seda teinud ei ole, tasuks kindlasti olla ettevaatlik. 

8. Kui vaid sina näed suhtega vaeva
Kui vaid sina üritad temaga kontakti luua, ei ole asi õige. Kui ainult sina pakud koosolemiseks välja ideid ning partner selles osas ei pinguta, on see märk partneri vähesest huvist. Õnnelikus suhtes pingutavad suhte nimel mõlemad osapooled.

Kui sa märkad mõnda nendest punktidest, võib see olla märgiks, et partner ei ole sinust kui potentsiaalsest partnerist huvitatud. Lahenduseks on alati suhtlemine, rääkimine, et te saaksite suhtest ühtmoodi aru.

Allikas: Bustle.com