9 KUUMA SEKSIFAKTI, mida iga naine teada võiks

Seks lisab suhtele vürtsi ja tugevdab kahe inimese vahelist emotsionaalset sidet ning mis seal salata - seks pakub võrratut naudingut nii hingele kui ka kehale. Kuid kas teadsid, et naise orgasm kestab lausa kolm korda kauem kui mehe oma?

Seks lisab suhtele vürtsi ja tugevdab kahe inimese vahelist emotsionaalset sidet ning mis seal salata – seks pakub võrratut naudingut nii hingele kui ka kehale. Kuid kas teadsid, et naise orgasm kestab lausa kolm korda kauem kui mehe oma?

Allpool on välja toodud üheksa põnevat fakti seksi kohta: 

1. Orgasm on tervisele kasulik! 

Orgasmi saamine vähendab südamehaiguste riski nii naistel kui ka meestel ning lisaks leevendab see stressi. Parim viis pingete maandamiseks on seks.

2. Vibraatorid leiutati alles 19. sajandil.

Vibraatorid tulid mängu alles 19. sajandil ning peale seda on need väga populaarseks muutunud. Üks naine kümnest on elu jooksul vibraatorit proovinud.

3. Naise orgasm kestab kauem.

Naise orgasm kestab keskeltläbi 20 sekundit, ent mehe orgasm ainult kuus sekundit! 

4. Võimsa orgasmi saladus on…

Teadlaste sõnul muutuvad orgasmid tugevamaks ja naudingulisemaks, kui seksist väike puhkus võtta! Kolm nädalat ilma seksita tagab nende sõnul tunduvalt tugevama orgasmi.

5. Seks maandab stressi.

Uuringud on näidanud, et 11% meestest seksib vahel ainult sellepärast, et pingeid maandada ja mõtted oma probleemidest eemale saada.

6. Parimad armatsejad on…

Erinevatest uuringutest selgub, et parimad armatsejad on prantslased, hispaanlased, brasiillased ja itaallased. Kõige kehvemateks armatsejateks peetakse sakslasi ning inglased ja rootslased ei kuulu samuti just kõige paremate hulka.

7. Seks tagab parema une.

Regulaarne sekselu tagab kvaliteetsema ja sügavama une, mis omakorda mõjub ka tervisele hästi. 

8. Vaid iga kolmas inimene on oma seksuaaleluga rahul.

Uuringud näitavad, et keskeltläbi on oma seksuaaleluga rahul iga kolmas inimene ja see kehtib nii naiste kui ka meeste puhul. 

9. Kõige suurema varustusega mehed…

Maailma kõige pikemate suguliikmetega mehed elavad Aafrikas Kongo Demokraatlikus Vabariigis. Kongolase peenise keskmine pikkus on 17,93 sentimeetrit, mis on 30 protsenti pikem kui tüüpilisel eestlasel.

 

Allikas: askmen.com, everyoneweb/worldpenissize