ANTS ROOTSLASE jahmatav pihtimus: “Ära otsi minust midagi, ma olen seitsme näoga mees”

ANTS ROOTSLASE jahmatav pihtimus: “Ära otsi minust midagi, ma olen seitsme näoga mees”
kuvatõmmis

Hüpnotisöör Ants Rootslane tõdeb, et mida aeg edasi seda kummalisemaks läheb elu ja olustik.

“Soojast ja kirglikust armastajast saab ühel päeval jahe tuuleiil, mis on alati kuskil olemas, alati sinuga, aga mitte enam kirglik ja kuum nagu hotdog. Olles kutsunud endasse Buddha ja Kuan Yin’i mis on teadlikuse ja armastuse sümbioos, mis on puutumatu, kerge, alti elu ja arengu poolt. Ta ei saan enam ennast kunagi kooramata lärmi ja müraga. Toob nähtavaks kõige suuremad ebakõlad, ootused…

Puudutada inimeste hingi ja tõsta nad olemasolevast reaalsusest suuremasse, avaramasse, teadlikumasse ja erksamasse reaalsusesse. Olla lihtsalt käepikendus, mitte keegi, keda järgida või sõnade järgi talitada. Otsida ja leida, kukkuda ja tõusta, see on nii tore elus olemise viis. Ära otsi minust midagi, ma pole see kelleks sa mind pead. Ma olen seitsme näoga mees. Ma pole vahest üldse nii kena inimene, aga minu töö teeb mind kenamaks inimeseks.

Elusad inimesed on alati ohtlikud… jah ka iseendale. Kui sa oled otsija teed läinud, oled sa alati ohus ja see pole probleem. Pannes ennast ohtu saab leida tõe, mida kartjad mitte kunagi ei leia.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ants Rootslane (@antsrootslane)

Sarnased artiklid