APRILLI ARMUHOROSKOOP: Kaljukits, Veevalaja, Kalad ja Jäär

Päevad lähevad üha pikemaks ja valgemaks ning kaugel pole ka igatsetud suveaeg ning kuumad suveööd. Kevad on armumise aeg, loodus tärkab ja puhkeb õide ning alguse saavad ka paljud armastuslood.

Päevad lähevad üha pikemaks ja valgemaks ning kaugel pole ka igatsetud suveaeg ning kuumad suveööd. Kevad on armumise aeg, loodus tärkab ja puhkeb õide ning alguse saavad ka paljud armastuslood.

Mida aga toob aprillikuu armuhoroskoop Kaljukitsele, Veevalajale, Kaladele ja Jäärale, sellest loe allpool lähemalt.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar) 

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Enesekindla loomuga Kaljukitse jaoks on aprill hea kuu – sa lubad endale kõike head ja paremat, naudid elu ja oled iseendaga rahul. Kõik läheb plaanipäraselt ja sa tunned elust mõnu. 

Kui sa aga oled pigem ebakindel, siis on võimalik, et praegusel ajal oled sa liigagi enesekriitiline ja sunnid ennast liiga palju tagant. Ära karista ennast – negatiivne suhtumine iseendasse mõjub halvasti nii sulle endale kui ka sinu suhetele vastassugupoolega. Selleks, et keegi teine saaks sind armastada, pead sa kõigepealt ise ennast armastama õppima.

Kui sa oled suhtes:

Aprill on Kaljukitse jaoks üsnagi perekeskne kuu ning esiplaanil on lapsepõlv – tegu võib olla sinu enda lapsepõlvega ning mõne negatiivse mälestusega, mis sind lapsepõlvest saadik siiamaani sügavalt mõjutanud on. Analüüsid iseennast ja seda, kuidas lapsepõlves läbielatu sind kui isiksust hilisematel aastatel mõjutanud on. 

Kui sul on endal lapsed, siis just praegusel ajal keskendud rohkem nendele ja toetad neid. Võimalik, et sinu lapsel on probleeme enesehinnanguga ning siinkohal saad sina väga palju ära teha. Kuula oma last ja ole talle toeks.

Vajad oma kallimalt praegusel ajal rohkem tuge kui muidu – anna talle sellest märku ja räägi oma muredest ning tunnetest ausalt.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Sinu jaoks on aprill uute avastuste kuu ning sa tunned viimaks, et tahad enda kõrvale kedagi, kellega koos olla ja ehk isegi pere luua. Naudid head seltskonda ning seksuaalses mõttes on aprillil sulle palju põnevat varuks, kuid et voodielu vürtsitada, pead sa kohtama õiget partnerit. Võimalik, et otsustad üheöösuhte kasuks, kuid ole siinkohal ettevaatlik. Kui sul on austaja, kellega oled mõnda aega väljas käinud, siis nüüd on aeg selles suhtes sammuke edasi astuda.

Kui sa oled suhtes:

Teie suhe muutub aprillis kirglikumaks ning sa tunned, et sinus on palju uut seksuaalset energiat, mistõttu veedate te kallimaga ilmselt rohkem aega kodus olles, kui seltskonnas käies – naudite teineteise seltskonda praegusel ajal lihtsalt rohkem. Võimalik, et sa õpid oma partnerit veelgi paremini tundma ja saad tema kohta teada midagi sellist, millest sul varem õrna aimugi polnud.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kui sa oled suhtes:

Aprillis võivad esile kerkida probleemid ja väiksemad tülid, mis muudavad su rahutuks ja närviliseks. Tahaksid nautida pingevaba õhkkonda, kuid paraku tuleb praegusel ajal mitmete arusaamatustega tegeleda. Kuula oma partnerit ja räägi temaga ausalt – kui te mõlemad olete teineteise vastu ausad, siis saate erimeelsused kiiremini lahendatud. Armuelus on kõik hästi, kuid pingeid on siiski rohkem kui muidu.

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Vallalisele Kalade märgile on aprill nauditav ja põnev kuu, mis möödub enamasti erinevatel üritustel viibides ja seltskonda nautides. Sinu ellu võib tulla inimene, kellega sa kunagi minevikus suhtlesid, kuid kes sulle siis huvi ei pakkunud – nüüd näed seda inimest hoopis teisest küljest ja võimalik, et teil võib tekkida suhe. Õhus on kirge.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Kui sa oled suhtes:

Kiirgad välja tugevat seksuaalset energiat ja see ei jää märkamata ka vastassugupoolele, mistõttu võib sinu partner armukadedaks muutuda. Naudid tähelepanu ja tegelikult sulle isegi meeldib, et kallim on armukade – see näitab, et ta tõepoolest armastab sind. Ära piina teda ja näita talle, et teiste tähelepanu ei ole sinu jaoks kõige olulisem. Teie suhe võib olla väga kirglik, sest sinus on hetkel palju seksuaalset energiat.

Kui sa oled vaba ja vallaline:

Aprillikuu toob sinu armuellu palju uut energiat ja sa tunned end lausa võrratult. Oled flirtiv ja võidad vastassugupoole tähelepanu imelihtsalt – sinu flirtimisoskus on lausa laitmatu ja seda tänu sisemisele enesekindlusele, mida sul praegusel ajal isegi tavapärasest rohkem on. Sa ei otsi hetkel tõsist suhet, vaid pigem naudid tähelepanu ja võimalik, et aprillis tuleb ette ka üheöösuhe.

Allikas: astrologyclub.org