ARMASTUSE ASTROLOOGIA ehk kuidas tähemärgi abil meest võrgutada

Võrgutamise kunst nõuab teoreetilisi teadmisi - vähemalt juhul, kui soovid selles parim olla! Kasulik on end kurssi viia ka erinevate tähtkujude tugevuste ning nõrkustega. Need nõuanded on juba väga paljude tähtkujude esindajate võrgutamisel imeliselt toiminud. Vaata, kuidas sinu huvialust tähemärgi abil kõige tõhusamalt võrgutada!


Võrgutamise kunst nõuab teoreetilisi teadmisi – vähemalt juhul, kui soovid selles parim olla! Kasulik on end kurssi viia ka erinevate tähtkujude tugevuste ning nõrkustega. Need nõuanded on juba väga paljude tähtkujude esindajate võrgutamisel imeliselt toiminud. Vaata, kuidas sinu huvialust tähemärgi abil kõige tõhusamalt võrgutada!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Jäära võrgutades pead laskma end jahtida, samal ajal ohje iseenda käes hoides. Kui tunned, et sina oled jahtija rollis, siis lähened talle valesti ja seda eriti juhul, kui soovid teda enda voodilinade vahele. 

Sa pead olema justkui väljakutse. Just Jäära puhul tasub raskesti kättesaadava mängimine kõige paremini ära. 

Kui soovid Jäära tähelepanu võita, pead temale pühenduma, tegema end vajalikuks ning seejärel tuleb sul ta kiitusega üle valada. Jäärad lihtsalt armastavad seda! Küll aga tuleb ettevaatlik olla, sest selline sissejuhatus ei tohi kindlasti liiga pikaks venida – siis Jäär tüdineb. 

Nähes, et Jäär on sinu leplikkusega harjumas, on aeg rolle vahetada ja pisut külmem suhtumine võtta. Just siis hakkab Jäär sind jahtima. Pead teda samaaegselt hoidma kikivarvul, ebakindla, kuid samas kindlana. 

Jäära jaoks kehtivad armastuses samasugused reeglid nagu sõjas. Nad jumaldavad võrgutamist, takistusi ja väljakutseid. Kui nad tunnevad, et on su endale võitnud, liiguvad nad edasi. 

Just sellepärast ei tohi sa kunagi Jäärale mõista anda, et tal on õnnestunud sind täielikult vallutada – seda eriti siis, kui te pole oma suhtega veel magamistuppa jõudnud. 

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Kõige parem viis Sõnni võrgutamiseks on läbi tema kõhu! Nad armastavad head toitu ja on väga õnnelikud, kui keegi neid maitsvate asjadega toidab. Kui oled kunagi näljast Sõnni näinud, siis oskad kohe vahet teha. 

Jäta meelde, et kui kutsud Sõnni enda poole õhtusöögile, siis serveeri kohe – nad ei tohi isegi tund aega oodata. Kui sa nii ei tee, siis arvab ta automaatselt, et sinu puhul on tegemist hooletu inimesega ja see keerab tunnete termomeetri koheselt mõne pügala võrra madalamale temperatuurile. 

Hoolitse selle eest, et sinu külmkapp ja köögiriiulid oleksid alati hea ning paremaga täidetud – see tõmbab Sõnni sinu poole tagasi. 

Sõnni jaoks on loogiline, et esikohal on hea toit ning sellele järgneb veel parem seks! 

Ära kunagi kutsu teda külla ainult kohvile! Ta ei suuda magusale vastu panna – selgita välja, milline on tema lemmikküpsetis või magustoit ja valmista seda talle ise!

Kõige paremaks kohtinguideeks on romantiline piknik.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Kaksikute puhul tuleb esimese asjana arvesse võtta, et nad on alati valmis seksima. Kui ta otsustab spontaanselt, et just nüüd on õige aeg linade vahele hüpata, siis oleks hea, kui suudaksid asjaga alati kaasa minna. Kui lased ühel võimalusel käest libiseda, ei pruugi ta enam sulle uut anda. 

Teiseks unusta kõik reeglid – need teevad sulle Kaksikutega suhtlemisel karuteene. 

Ta jätab reeglina üsna külma mulje, justkui puuduks tal sinu vastu igasugune huvi. Ta võib pikalt kadunud olla ja sinuga mitte kontakteeruda. 

Nad on kire ja armastuse suhtes väga tundlikud. 

Ta tahab kindlasti enne tõsisema suhte alustamist teada, milline sa voodis oled. Just seal otsustab ta, kas oled tema jaoks sobiv suhtematerjal või mitte. 

Ta tahab seksida ja ta tahab seda kohe! Kaksikute puhul ei saa õiget hetke ootama jääda – sel juhul võib ta kohe alla anda. 

Kaksikute võrgutamisel tuleb endale meelde jätta kolm võtmesõna: paindlikkus, muutlikkus ja tormakus. 

Mõnikord võib ta sinuga koos olla lihtsalt eesmärgiga iseendale oma oskusi tõestada. Just nemad annavad kõigist tähemärkidest kõige segasemaid signaale. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Parim viis Vähi võrgutamiseks on õhtusöök ja tantsimine. Heaks alternatiiviks on ka kodune õhtu diivanil teineteist kallistades. Nad armastavad kallistusi, aga ära püüa asja seksini viia. 

Vähk vajab enne voodisseminekut kindlustunnet ja turvalisust. Ta peab olema kindel, et sul on see miski, mida ta otsinud on. Kui ta on valmis sinuga voodisse minema, peegeldub see soov koheselt tema silmis.

Heaks ideeks on ka romantiline õhtusöök küünlavalgel. See on tema jaoks ideaalne sissejuhatus heale seksile. 

Võta kindlasti kasutusele ka väga romantiline taustamuusika – see sulatab ta kiiresti!

Tema kõige suuremaks hirmuks on saada ärakasutatud. Pead selle variandi võimalikult kiiresti tema jaoks välistama. Ütle talle näiteks, et sina kardad täpselt sama! Pead talle näitama, et tunned end tema seltskonnas väga turvaliselt. 

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Lõvi võrgutamine käib väga lihtsa põhimõtte järgi – sa pead talle lihtsalt näitama, et just sina oled kõige parem! Ole võimalikult enesekindel ja jää igas situatsioonis rahulikuks. Näita talle, et suudad ennast igas olukorras kontrollida. 

Kui eelnev on paigas, pole Lõviga probleeme ka magamistoas – ta pole tagasihoidlik ega häbelik. Küll aga ära lase tal seda hetke liiga pikalt oodata, sest Lõvid on loomult nautlejad. Paarist nädalast ootamisest piisab täiesti! 

Lõvi on enda parim versioon just suhte alguses. Nad on julged ja ei kõhkle nii palju. Nad on uue armastuse säras väga enesekindlad.

Neile meeldib, kui neid hellitatakse. Tee talle kingitusi, kuid vaata, et need su rahakotti tühjaks ei tee. Mida rohkem tema peale kulutad, seda kiiremini sööb ta sul peost.

Lõvi tahab tunda, et just tema on sinu elus kõige olulisem. 

NEITSI (23. august – 22. september)

Peamine asi, mida Neitsit võrgutades meeles tuleb pidada, on see, et sa ei tohi teda mingi hinna eest ära hirmutada! Mitte mingeid ennekuulmatuid liigutusi ning otsuseid, teda hirmutavad ka keerulised olukorrad. Kui midagi tee peale ette tuleb, on juba üsna raske teda endale võita – kogu ühine ajalugu saab hetkega pühitud ning leiate end uuesti stardijoonelt. 

Teiseks pea meeles, et kannatlikkus on voorus! Neitsi kallal tuleb aeglaselt tööd teha. Kui ta tunneb, et teie suhe areneb liiga kiiresti, siis kaotab ta huvi ning põgeneb. 

Neitsid mõtlevad kõik asjad üksipulgi läbi, ootavad hommikuni ja mõtlevad veel igaks juhuks natuke – teisisõnu muretsevad Neitsid väga palju! 

Ära lase tal kunagi ette kujutada seksi, mis on kuidagi räpane või keelatud – see on suurim viga, mida Neitsit võrgutades teha saad. Ta mõtleb siis lihtsalt, et see on nii vale, et seda ei peakski tegema. Ta tunneb, justkui üritaksid sa teda halvustada.

Pööra tema tähelepanu seksi kasulikkusele. Oma tahtmise saavutad ka tema häid külgi rõhutades. Enamik Neitsitest ei pea ennast seksikaks. 

Jäta meelde, et pead talle oma tunnetest koheselt rääkima. Märke lugeda Neitsi ei oska ja nii võid sa lausa aastateks ooterežiimile jääda. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kaalud kasutavad oma välimust ära – neis on lisaks mingi müstiline asi, mis naistel põlved nõrgaks võtab. Nad tõmbavad vastassugupoole esindajaid justkui magnetiga ja mängivad seetõttu raskesti kättesaadavat. Nad on parajad õrritajad, kuid ise nad seda ei tunnista – kui talle seda ütled, võib Kaalude esindaja lausa solvuda. 

Kaalude jaoks on partnerid nagu autod – uue ja parema nähes on nad valmis vana koheselt välja vahetama. Kui oled temaga suhtes, siis pead teda elu lõpuni igapäevaselt võrgutama. Ainult siis saad kindel olla, et ta homme oma meelt ei muuda. 

Ta seab sulle alguses oma emotsionaalse distantsiga korraliku lõksu. See viib kahe asjani: sa hakkad teda seksuaalselt ihaldama ja sulle tundub, et justkui tema näol oleks tegemist parima asjaga maailmas. 

Sa ei tohi talle oma tundeid välja näidata. Sa ei tohi tema käest küsida, mida ta sinu vastu tunneb. Pead olema raskesti kättesaadav – ainult see suudab Kaalud sihikindlaks muuta. Ole ettevaatlik, sest meeleheite tekkimine on just Kaaludega suhtlemise puhul kõige suurem oht. 

Sinu ülesandeks on käituda temaga täpselt samamoodi, nagu tema sinuga käitub! Ainult nii võid tema südame võita. 

Pea meeles, et Kaalud on väga otsustusvõimetud. Nad püüavad alatasa tasakaalu leida ja kaaluvad iga asja plusse ning miinuseid. Lõpliku otsuse tegemiseks kulub neil igavik.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Skorpionist on võimatu aru saada, kuid üks on kindel – ta naudib võimu ja väljendab seda tihti ka seksuaalselt. Skorpioni puhul seisneb tema võrgutamine eelkõige võimumängudes. 

Kuula teda hoolikalt ning jäta meelde, mida ta sulle räägib. Kõige paremaks relvaks tema alistamisel on tema enda sõnade kasutamine tema vastu. 

Skorpioni südame vallutamiseks tuleb kasutusele võtta karmimad meetmed. Kutsu ta endale külla, kaunista voodi tumeda ja seksika voodipesuga, ära unusta ka seksikat muusikat ning lõhna! Kui kuuled teda tulemas, mine voodile ja oota teda seal. Niimoodi muudad tema unistuse reaalsuseks! Ära ütle talle sõnagi, vaid ulata talle oma käsi ja edasi lähevad asjad juba loomulikul käigul. 

Skorpioni puhul töötab väga edukalt ka tema fantaasiate toitmine. Räägi talle asjadest, mida temaga teha sooviksid. Tema puhul keerleb suurem osa suhtest just seksi ümber ja mitte lihtsalt seksi, vaid pisut karmima seksi ümber. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Amburi vallutamiseks pead talle kohe esmapilgul väga enesekindla ja sügava mulje jätma. Tema südame võitmiseks sulle pikalt aega ei anta. Kõige olulisem on temaga suhtlemise juures alati ausaks jääda – see avaldab talle muljet. 

Amburid lähevad kaaslasega sobivuse korral juba esimesel kohtingul voodisse. Sinu asi on lihtsalt asjade vooluga kaasa minna, muidu võib ta seda kuidagi isiklikult võtta. 

Kui oled Amburist sisse võetud, tee oma sammud kiiresti ja enesekindlalt. Kui sa nii ei tee, siis välistab ta su automaatselt ja uut võimalust enam ei tule. 

Tegelikult on Amburi võrgutamine väga lihtne. Tahad Amburiga suhet? Mine temaga voodisse! Teisisõnu seks temaga võib viia suhteni, aga suhe temaga võib jätta su lihtsalt tema sõbraks.

Ta tahab olla kindel, et oled tema jaoks igal ajal ning igas olukorras olemas. Ütle talle, et ta vajadusel sinuga ühendust võtaks, suudle teda kuumalt ja lahku.  

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitse võrgutades pea meeles, et neile ei meeldi draama ja näitemängud. Märksõnadeks on ettevaatlikkus ja eraldatus. 

Kaljukitsele meeldib ennast suletud uste taha peita. Nad ei taha teistele oma tegemistest aru anda. Arukus on tema jaoks äärmiselt oluline. 

Selleks, et Kaljukits hakkaks sinus võimalikku partnerit nägema, pead olema täiesti stabiilne, sul ei tohi erilisi kiikse olla. Stabiilsus peab valitsema sinu rahaasjades, emotsioonides ja vaimsuses. 

Kaljukitsed hindavad sellist armastust, mida saab kontrollida. Ta ei mõtle kaks korda, kui tahab sinuga voodisse minna. Tema külm ja rahulik välimus peidab väga kirglikku sisemust. 

Temaga suhte alustamine on väga keeruline, aga kui sul õnnestub esimene faas läbi teha, siis edaspidi on kõik imelihtne. 

Ainus võimalus tema südame võitmiseks on öelda õigeid asju täpselt õigel ajal. Ole arukas!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja valvab enda vabadust. Kohe, kui ta tunneb, et hakkad teda lämmatama, kaob ta ära. Nad hindavad enda sõltumatust rohkem kui midagi muud. Ta hoidub teadlikult liigsest lähedusest ja tunnetest. 

Veevalaja ütleb tihti, et ta pole hetkel punktis, kus ta sooviks kellegagi tõsisemat suhet. Pole vahet, mida ta ütleb, ole temaga alati nõus! Anna talle märku, et oled temaga samal leheküljel ja hindad oma iseseisvust sama palju kui temagi. Tee talle selgeks, et olenemata sellest, kui kaua teie suhe kestab, jääte te alatiseks sõpradeks. 

Hoiatus! Ta ei ole truu. Sügavad tunded ei välista tema jaoks voodiseiklusi teiste naistega. 

Veevalaja võib ennast tihti sinu ärakasutamise tõttu süüdi tunda. Vähemalt talle tundub, et ta kasutab sind ära. Ütle talle, et oled sellega nõus – võite teineteist vastastikku kasutada. 

Hetkel, kui oled suutnud talle selgeks teha, et ei soovi teda enda külge kinni siduda, hakkavad asjad stabiliseeruma. 

Seks esimesel kohtingul pole tema jaoks tabu. Kui nii läheb, siis ei mõtle ta sinust grammigi halvemini. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kalade esindajat võrgutades ei tohi sa mingi hinna eest lohakaks muutuda – ta jälgib igat sinu sammu. Olenemata sellest, kas sina talle meeldid või ei, tahab ta sinu tunnetest teada – kas ja miks tema sulle meeldib? Ole temaga avameelne ja räägi oma tunnetest, pööra erilist tähelepanu just selgitustele. Kiida teda ja ta muutub iga sõnaga sinuga lähedasemaks. 

Näita talle oma tundlikku poolt. Temaga võid kurbade filmide ajal kõhklemata pisaraid valada! 

Kalad on loomult üsna ebakindlad ja rahutud. Ta vajab otsustamisel sinu abi – paku talle seda! 

Esimesel kohtingul ta sinuga voodisse minna ei taha. Tema puhul tuleb suhte alguses seksimiseks alati luba küsida. Ta peab end sinuga enne täiesti mugavalt tundma. Sellele järgneb sensuaalne kaisutamine ja järgmiseks sammuks on juba kuum armusuhe. 

Kalad lasevad partneril ennast armastuse juurde juhtida. Nad on mugavad ja kohanemisvõimelised. 

Esimese asjana pead temas tekitama sooja ja mugava tunde, muidu saad endale ainult ühe külma kala. 

serendipity-astrolovers.com