ARMUHOROSKOOP: 13.06-19.06

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sina ja su partner võite võtta vastu otsuse kokku kolida. Kui käid kellegagi parasjagu kohtamas, siis nüüd leiad, et on õige aeg tutvustada teda oma sõpradele. Sellisel juhul paiguta miiting nädalavahetusse, sest just siin kõigub Veenus koduse ja perekondliku sektori valdkonnas. Sinu tuttavad on kindlasti väga elevil ning neile meeldib sinu partner väga!

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)

Sinu ja su partneri vaheline suhtlus jõuab sellel nädalal eriti harmoonilisse faasi. Alates reedest kuni 12. juulini tuuritab Veenus sinu suhtlemissektoris. See annab soosiva aja arutleda kaaslasega rahaküsimuste üle või üldisemalt sellest, kuhu teie suhe on tüürimas. Tunnete, et olete emotsionaalselt samal lainel ning see teeb suhtlemise mõnusaks!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sellel nädalal üllatavad sind ootamatud rahalised „süstid“. Reedest 12. juulini tuuritab Veenus sinu sissetulekute sektoris, muutes sinu tööalased ponnistused märkimisväärseks ja hästi tasustatuks. Sinu armsam on sinu suurim toetaja! Ta süstib sulle enesekindlust ja tunnustab kõiki sinu tegemisi.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Oled sa valmis olema maailma kõige ilusam, parem ja toredam? Peaksid olema! Veenus on sinu tähemärgis reedest 12. juulini ja selle aja vältel tunned ja näed välja parem kui kunagi varem. Oled aktraktiivne ja enesekindel ning püüad enda suunas tähelepanunooli. Kui oled juba suhtes, siis soosib käesolev periood teievahelist keemiat ja armastust. Naudi!

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Reedel tunned, et vajad romantikat. Sina ja su partner vajate aega teineteise jaoks rohkem kui kunagi varem. Võimalik, et argipäevamured on teie suhte sära varjutanud. Nüüd on aeg ohjad enda kätte võtta ja midagi selle vastu teha! Võite isegi kaaluda suhtenõustamist või paariteraapiat. Kui oled vallaline, siis võta aega iseendale. Mediteeri ja õpi end armastama!

NEITSI (23. august – 22. september)

Sinu sotsiaalne aktiivsus on alates reedest võtmesõnaks, mis puudutab sinu võimalikku armuelu. Avastate sõpradega, et sinu ammune silmarõõm oli sinust sisse võetud juba enne, kui sina seda olid. Kuni 12. juulini tunnetad erilist sidet oma sõbraga. Võimalik, et leiad kellegi kohtamisäpi kaudu. Ole avatud!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Sinu silmarõõm võib sind tööalaselt aidata ja edendada. Reedest 12. juulini soosib Veenus sinu tööalaseid saavutusi. Tulemuseks võib olla kuldaväärt maine nii töö- kui armulainel. Sinu partner võib teada kedagi, kes on soodne aitamaks sind sinu unistustele lähemale. Ole tänulik, et sul on seesugune tugi!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Olete valmis planeerima unistuste puhkust. Veetke aega koos, leidke moment arutamaks reisi üksikasju ning pange end maksma! See reis on seda väärt! Kui oled vallaline, siis võid kohata kedagi, kes on sellel reisil. Põnevad ajad!

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Reedel tulevad head uudised, mis puudutab raha ja sissetulekuid. Võimalik, et sina või su partner saate ameti- või palgakõrgendust. Ehk on soodne aeg mängida lotot? Igatahes on rahalised küsimused leidnud vastused.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Reedel ärkab sinu armuelu talveunest. Veenus tuuritab sinu suhtesektoris reedest 12. juulini. Selle tulemusena on sinu suhe harmooniline või kui oled vallaline, siis leiad kindlasti kellegi märkimisväärse. Naudid seltskonda ja oled valmis suhtlemiseks!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Pane nüüd tähele, sest sinu kauaaegne töökaaslane on juba pikemat aega sinust sisse võetud. Asjad kisuvad kuumaks reedel ning raugevad 12. juulil. Kui oled aga vallaline, siis tea, et sinu suunas lendab õige mitu komplimenti ja tunned end pidevalt meelitatuna.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Sinu armuelu muutub põnevaks! Reedest 12. juulini tuuritab Veenus sinu armusektoris. Selle tulemusena võid kohata kedagi uut või isegi armuda temasse ülepeakaela. Ainuke võimalus olukorda nautida on panna end situatsiooni, kus oled vaba ja teotahteline. Võta sellest kõik!