ARMUHOROSKOOP: 27.06-03.07

ARMUHOROSKOOP: 27.06-03.07

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (20. märts – 19. aprill)

Võid nüüd rahuliku südamega magada, sest kui sina ja su partner olete viimasel ajal kaotanud teineteise suhtes igasuguse kire, siis tea, et see faas on nüüd läbi ning kirg on uuesti tuure üles võtmas. Tänu planeedi Marss liikumistele ärkab sinu libiido talveunest ning see muudab kõik, mida ühelt suhtelt soovid, kordades hõlpsamaks ning seksikamaks.

SÕNN (20. aprill – 21. mai)

Sinu suhe on viimasel ajal läinud üle kivide ning kändude, ent nüüd on tuul raugemas ja teie hoovis puhuvad leebemad briisid. Kolmapäeval suundub planeet Marss sinu suhetesektorisse ning toob endaga kaasa muudatusi. Saate oma partneriga paremini läbi ning mõistate teineteist kilomeetrite kauguselt. Hoidu konfliktidest ja ära riku nendega õhkkonda ära.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

See nädal pöörleb rohkem pigem raha ümber kui romantika ja armastuse suundades. See aga ei tähenda, et sina ja sinu silmarõõm ei saaks midagi tähistada. Vastupidi! Olete saavutanud finantsküsimustes midagi suurt ning nüüd on aeg katta kogu higi, vaev ja pisarad vahuveini ning maasikatega. Pidage meeles, et teie saavutused on võrdsed.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Tunned, et sinu armuelu on vajunud soiku, seksiisu on madal ning võimalik, et sina ja su partner olete olnud pigem kaks eraldi seilavat laeva, sõites iseseisvalt hommikust õhtusse, teineteist segamata. Õnneks muutub olukord kolmapäeval, kus taasavastate kire ning viite seksuaalelu uuele tasemele. Oled julgem ning avatum, katsetades uusi ning põnevaid tegemisi.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Kui oled mässinud end armusuhtesse, mida püüad hoida saladuses, siis tea, et sellel nädalal võib see välja tulla. On aeg pidada maha üks aus vestlus iseendaga sellest, mida sa väärid ning tõesti ühelt suhtelt soovid. Olles mõne härra salajane armuke, võib sinu positsioon alandada su enesekindlust ning väärikust. Võta end kokku ning pane end maksma.

NEITSI (23. august – 22. september)

Kui oled suhtes, siis on sinu armuelu sellel nädalal eriliselt magus. Esmaspäeval liigub Veenus Neptuuni embusesse, lubades sul ja sinu partneril jagada püüdlusi parema elu suunas ning ehk saate nautida aega vaid teineteise seltsis, sest viimasel ajal pole teil aega olnud omavahel olla. Kui käid kohtamas kellegi uuega, siis ole hoolas ning pane tähele, mis sotsiaalmeedias toimub. Võid avastada selle kaudu midagi uut.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Sinu suhe on seisnud paigal alates aprilli keskpaigast, sest planeet Marss, mis on suhetesektori eestvedaja, on olnud tagurpidine. Õnneks asjad liiguvad ning kolmapäeval pöörab Marss end otsejoones sinu suhetesektorisse, tuues endaga kaasa romantilisi tuulekesi.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Käes on otsustav nädal, mis puudutab sinu armuelu. Esiteks võib sinu partner viia sind juba sellel esmaspäeval erilisele spirituaalsele tasemele, millest võisid varem ainult unistada. Kolmapäeval, mil Marss liigub otsejoones sinu tähemärki, tunned end seksapiilsena ning eriliselt enesekindlana. Sinu libiido on õitsel ning oled otsusekindel ja konkreetne.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Nüüd, kus romantika- ja suhetesektori eestvedaja Marss on taas konkreetselt liikvel, tunned, et see, mida armuasjades soovisid, tundub lõpuks reaalsena. Viimaste nädalate jooksul oled end ehk halvasti tundunud, sest kõik, mida teed, läheb ootustele vastupidiselt. Sa ei tundnud end armastusväärselt, ent nüüd on see muutumas. Armastus on sinu poole teel!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sellel nädalal on sul oodata suuri muutusi. Esmaspäeval peate partneriga maha vestluse, mis langetab kivi südamelt ning laseb edaspidi kergemalt hingata. See teeb teid lähedasemaks. Võimalik, et saadad korda midagi, mis viib sind lähemale sinu unistustele.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Armuelu on sellel nädalal vaikne. Kui oled vallaline, siis pane ümbruskonda tähele näiteks jõusaalis või arsti ooteruumis. Võimalus leida silmarõõm tervise või sportliku eluviisi kõrvalt on tavapärasest suurem. Kui käid kohtamas kellegagi, kellega ühtlasi ka töötad koos, siis tea, et teie suhe võib muutuda rohkem tähelepanu väärivaks.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Veenus läbib sellel nädalal sinu tõelise armastuse sektorit. Seega on praegu õige magus aeg nautimaks hetki kellegi erilisega. Esmaspäeval tunned end partneriga lähedaselt ning veedate koos aega parema meelega kui varem. Neljapäeval ära lase oma sõpradel mõjutada sinu ja su partneri vahelist suhet.