AUGUSTIKUINE ARMUHOROSKOOP: 15.-21. august

AUGUSTIKUINE ARMUHOROSKOOP: 15.-21. august

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja su partneri armuelu kohta ennustavad.

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja su partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (20. märts – 19. aprill)

Päike läbib jätkuvalt sinu romantikasektorit. Oled valmis särama kui kõige eredam täht taevas. Kiirgad armastust ning sinu partneril ei jää see märkamata. Teisipäeval astud julge sammu ning räägid südame puhtaks. Tõmbad inimesi ligi, olles sina ise. Mida rohkem sa särad ja oled sina ise, seda parem! Mida sa ootad?

SÕNN (20. aprill – 21. mai)

Kui alustasid hiljuti kellegagi kohtamas käimist, siis tunned, et asjad arenevad kiiresti. Sellest hoolimata tunned, et asi on õige. Sel hetkel, kui olete hõivatud teineteise tundmaõppimisega, saad aru, et „klikite“ kõiges, mis puudutab emotsionaalseid väärtusi ja elulisi filosoofiad.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Kui plaanite partneriga soetada kodu või kinnisvara, siis sel nädalal on selleks soodne aeg alustada. Liigu edasi, olles enesekindel, ning kui allkirjastad lepinguid, ole hoolas, sest keegi üritab sind petta. Võimalik, et sinu tuttav aitab sind finantsiliselt või on toeks sinu perele. Tema lahkus paneb sind armuma!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

See nädal on soodne aeg igasuguseks kommunikatsiooniks. Sina ja su partner peate maha vestlusi, mis seovad teid veelgi tugevamaks. Võimalik, et võtad vastu otsuse, mis mõjutab tugevasti sinu tulevikku. Kui hakkad abielluma, siis tea, et see nädal soosivad tähed jätkuvat õnne.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Armuelus jõuab sulle pärale tõeline tera, mida sa pole varasemalt suutnud märgata. Täiskuu liigub sinu partnerlussektoris ja püsib seal neljapäevani. Kahjuks kipuvad tülid kergelt tekkima. Olgugi et te mõlemad üritate, siis te lihtsalt ei suuda leida ühist keelt. Pea vastu!

NEITSI (23. august – 22. september)

Romantika ei taha sel nädalal sinu elust kaduda. Kõik tundub rahulik ja meeliülendav. Veenus aitab su tähemärgil mõjuda justkui magnetina. Kolmapäeval liigutab Pluuto sinu armastusejooni, mis muudab sind märgatavaks, st liigud ringi ja kõik pööravad päid. Naudi oma hetke ja kasuta võimalust!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Ole sa vallaline, suhtes või kohtingute joonel, sel nädalal puhuvad sinu armuelus uued tuuled. Teisipäeval oled äärmiselt sotsiaalne. Võimalik, et lähete sõpradega välja ning leiad kellegi, kes jätab sulle sügava mulje. Neljapäeval jõuad järeldusele, kes ja kas väärivad sinu tähelepanu. Kuula oma südant, mitte mõistust!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Kui oled koos sõpradega väljas, siis on võimalik, et sinu tuttav tutvustab sind kellelegi, keda sa hiljem ei saa enam peast. Tunned temaga tõelist sidet. Ära lase sel minna ja astu ise see julge samm, lisades ta Facebookis sõbraks või kutsudes näiteks soodsal neljapäeval kinno. Võimalik, et sellest tuleb midagi suuremat.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sina ja su silmarõõm teete plaane, et võtta üheskoos puhkust ja sõita siit vihmasest Eestist sooja, palmide alla. Kui oled reisimishoos, siis tea, et oled planeerimiseks valinud soodsa aja. Tähed justkui lükkavad sind tagant, et sa teeksid seda, mida süda tahab. Oled õnnistatud!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu ja su partneri vaheline side on sel nädalal eriti intensiivne. Kahjuks ei suuda sa ennast õigesti väljendada ning tülid on kerged tekkima. Püüa olla mõistlik ning ära löö lõkkele iga valesti mõistetud lause peale. Ole rahulik ja pane ennast teiste kingadesse – kas sa sooviksid suhelda kellegagi, kes on pidevalt pahuras tujus?

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

See nädal on emotsionaalne, mis ei vasta tegelikkuses sinu iseloomule. Sulle meeldib võtta asju lahedalt ja rahulikult. Neljapäeval nõuab täiskuu, et sinu emotsioonid tõuseksid esile. Ära karda neid näidata. Tunned end hiljem paremini ja turvaliselt.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Veenus on sinu partnerlussektoris kuni 29. augustini. Kasutad võimalust, et mõjuda sensuaalse ja seksikana. Sel nädalal on sul suurepärane võimalus siduda end partneriga sügavamal tasandil. Saate rääkida omavahel kõigest ning tunned tugevat sidet.