BLOGIJA TUNNISTAS: “Meie abielust puudus seks – üks nädalavahetus muutis kõike!”

USA blogija Rachel Bledsoe kirjutas väga avameelselt oma seksuaalelust. Rachel tunnistas, et pärast lapse sündi kadus seks ja kirg tema abielust täielikult – ja kuidas paar suutis peale üht nädalavahetust taas kire üles leida.

“Magasime erinevates tubades ja ajasime mõlemad omi asju. Mina magasin ülakorrusel ja abikaasa allkorrusel. Mõnikord juhtus, et magasime koos, aga sagedamini siiski mitte,” kirjutas Rachel oma blogis.

Rachel tunnistas, et ka normaalne vestlus tundus võimatuna, kui majas oli beebi. “See muutis mind kurvaks, sest armusime teineteisesse just rääkides. Armusin mehesse tema juttude pärast ning tema minusse, sest panin ta naerma. Lisaks oli meie armatsemine tihtipeale häälekas ja kirglik.”

Aasta pärast lapse sündi oli nende seksuaalelu täielikult hääbunud. Mõlemad olid väsinud argielust koos lapsega ning vajasid vaid enda aega. “Jõuludeks soovisin vaid üht kingitust. Soovisin lapsehoidjat ja ühist puhkust. Kodus oli meil kogu aeg liiga palju majapidamistöid ning selle asemel, et koos aega veeta, tegime kodutöid.”

Pettumus oli suur, kui Racheli soov ei läinud täide. Õnneks märkas abikaasa naise pettumust ning nad otsustasid koos lahenduse leida. Nad palusid oma vanematel last hoida, kuni nad paar päeva koos puhkavad.

Rachel ja tema abikaasa üürisid sama maja, kus nad olid veetnud oma esimese ühise puhkuse abielupaarina. Maja oli ideaalne puhkuseks ja romantikaks. Paar nautis ühist aega mullivannis ja piljardit mängides. “Meil oli lõbus ja jõime alkoholi täpselt nii palju nagu tahtsime. Piljardit mängides kummardusin ja näitasin oma naiseilu. Üks lapsesaamise häid külgi on suuremad rinnad.”

Paar käis ka romantilisel kohtingul ja nautis teineteise seltsi täiel rinnal. “Need lihtsad rõõmud, mis mõne jaoks on tavalised, olid meile kingituseks. Et sai vaid olla ja abikaasaga rääkida. Mehega, kellega otsustasin veeta oma ülejäänud elu.”

Oma üllatuseks tundis Rachel samasuguseid tundeid nagu 14 aastat tagasi. “See oli närviline põnevus. Kõhus olid liblikad. Mõtlesin, millest rääkida.”

Vestlus sujus – nagu ka paari esimestel kohtingutel – ja ka seks oli sama kirglik ning vali nagu suhte alguses.

“Sel õhtul istusime tähtede all ja nägin enda kõrval sama meest, kellesse kunagi armusin. Ja mäletasin, miks ma temasse armusin. Mõistsime, et me oleme palju enamat kui vaid lapsevanemad. Me peame olema ka mees ja naine.”

 

allikas: Good Housekeeping