Reklaam sulgub sekundi pärast

EPP KÄRSIN PALJASTAS, millist naist kõik mehed tegelikult oma voodisse tahavad

Uudised.ee

TV3

TV3 veebiportaalil käis külas naudingute ekspert Epp Kärsin, kes paljastas meie populaarses formaadis "10 kõige põletavamat küsimust", milline on ideaalne seks ja kuidas magamistuppa vürtsi juurde tuua.

Epp on erinevaid koolitusi andnud juba aastaid ja tänu temale on oma keha osas saanud targemaks tuhandeid inimesi. Ta jagab nõuandeid peamiselt läbi oma enda kogetu. Kuid ta sõnab, et see, kuidas on võimalik vürtsi lisada, oleneb kõik sellest, mis inimesele meeldib. ‘’Mõned võtavad lisaks sidumismängud, mõned teised paarid ja teevad pööraseid hullusid. Kolmandad kasutavad vallatusi internetis nähtud videode baasil ja üritavad neid järgi teha,’’ avalikustas Kärsin.

Epp Kärsini põhiline sõnum on see, et inimesed peaksid laskma oma fantaasial lennata. ‘’Kõige olulisem on see – mehed ja naised – näidake välja oma partnerile, et teile seks meeldib. Mina ei tea, mida tähendab igav seks, sest minule kõik sobib ja ma julgustan kõikidel naistel võtta samuti see seksuaalsus omaks. Millist naist mehed tegelikult voodisse soovivad? Kõikides naistes on olemas see armastaja energia ja see julgus,’’ julgustas Epp ja lisas, et mida vabam on naine voodis, seda põnevamaks ja ägedamaks naudingud muutuvad.

Kui sa ei ole veel näinud "10 kõige põletavamat küsimust" Epp Kärsiniga, siis tee seda lähemalt siit: