EPP KÄRSINI avaldus: ma ei ole seksiekspert

Buduaar

Epp Kärsin
Epp Kärsin — FOTO: Epp Kärsin/Instagram

Naudingute ekspert Epp Kärsin jagab inimestele õpetusi ja nippe, kuidas oma suhtes kirg alles hoida ning voodielu vürtsikamaks muuta.

Kaunis daam pani kirja mõtted seoses oma kutsumusega. “Nii palju kui ennast mäletan, on seksuaalsed teemad mind alati kõnetanud. Juba varases lapsepõlves oli mul kirglik soov teada, mis toimub suletud uste taga,” tõdeb ta.

Epp jätkab: “Elu on viinud mind läbi erinevate koolide ja ametikohtade, kuid kõige olulisemaks pean Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetamist. See andis mulle alusteadmised seksuaalsusest, anatoomiast ja füsioloogiast. Lisaks olen õppinud Hiina meditsiini, lõpetanud Holistika Instituudi ning läbinud mitmeid tantrateraapia koolitusi. Olen täiendanud end naiste kui meeste tervisekonverentsidel, et olla kursis ka akadeemilise maailmaga ja tuua koolitustesse uusi teaduslikke uuringuid.”

Kärsin tunneb tänulikkust, et ta saab oma kirge ka teistega jagada. “Mulle meeldib seks ja naudingud ning olen tänulik, et saan oma taipamisi jagada. Ma ei õpeta teoreetilist tarkust, vaid jagan autentseid kogemusi. Minu enda kogemused ongi olnud suurimaks õpetajaks ja need on andnud aluse erinevateks loenguteks ja koolitusteks.”

Küll aga tõdeb Epp, et ta ei ole seksiekspert. “Ma ei ole terapeut ega seksiekspert. Ma olen naudingute koolitaja. Elus olen proovinud ära kõik, mis mind vähegi huvitanud ja see avatus on andnud mulle laialdase kogemuste pagasi. Jagan seda maailma, mis mind naisena on teinud tõeliselt õnnelikuks. Lisaks naudingute õpetustele jagan enda sisemaailma. Me loome oma elu enda mõtetega ja soovin, et kõik võtaksid vastutuse selle eest, mis toimub nende peas, sest sellest saab alguse, millist elu me elame!”