ESIMENE KORD UUE PARTNERIGA? 9 nõuannet, mida silmas pidada

Filmides on esimene vahekord ideaalne ja täis kirge ning ilutulestikku. Päriselus võib esimene kord uue partneriga aga kohmakas ja lausa ebamugav olla. Seksist rääkimine võib tekitada piinlikkust ja naised võivad koguni naudingut teeselda. Need üheksa nõuannet aitavad liigset stressi vältida.

1. Kaitse ennast suguhaiguste eest

See on kõige tähtsam, kui seksid uue partneriga. Esimene kord on niigi närvesööv, seega vähendab suguhaiguste ning raseduse eest kaitsmine liigset stressi. 

2. Pese ennast

Armatsemine on palju mugavam, kui kaenlaalused ja intiimpiirkond on puhtad ega lõhna ebameeldivalt. Ka küüslaugu söömist võiks vältida.

3. Hinga sügavalt ja rahune

Sügavalt hingamine aitab lõõgastuda ning keskenduda antud hetkele ja partnerile. Samuti lisab sügav hingamine intiimsust.

4. Pikk eelmäng

Mida pikem on eelmäng, seda kindlamini saab ka naine orgasmi. Ärge kiirustage, vaid suudelge ning nautige teineteist.

5. Jälgi partnerit ja kasuta kehakeelt

Esimesel korral võib seksist rääkimine piinlikkust tekitada. Jälgi siis partnerit. Milline puudutus teda erutab? Kas ta hingamine kiireneb? Kas ta üritab sind maha rahustada? Kasuta ka ise kehakeelt, häälitse ja jaga kuuma pilku.

6. Ära ehmata teda ära

Kui esimesel korral piir liiga kiiresti või vägisi ületatakse, võib seks vastumeelsena tunduda, kuigi suhe iseenesest võib toimida. Seega ei tasuks kohe esimesel korral oma pööraseid ideid välja käia, kui teil just eelnevalt nii kokku ei ole lepitud.

7. Ära ole nõus millegagi, mida sa ei naudi

Kui teine pakub välja või üritab teha midagi, mida sa ei naudi, ei pea sa nõus olema. Ära ületa oma piire, kui see valmistab sulle ebamugavust. Võite teha kompromisse ja proovida uusi asju, kui juba usaldate teineteist ja suhe on kauem kestnud.

8. Naine, katsu ennast julgelt

Kõik naised ei saa vahekorras olles orgasmi, vaid vajavad ka kliitori stimuleerimist. Kui mees sellest aru ei saa, siis ära karda ennast katsuda, vaid rahulda ennast julgelt. Lisaks meeldib kõikidele meestele vaadata masturbeerivat naist.

9. Ära oota esimeselt korralt imesid

Meil kõigil on erinevad seksuaalsed vajadused. Nende omavahel sobitamine nõuab aega, tutvumist ja eksperimenteerimist. Ära oota esimeselt korralt liiga palju, sest see on alles teie ühise seksuaalse tee algus. 

 

allikas: cosmopolitan