FIFTY SHADES OF GREY FREED täiskasvanute mänguasjad Eros Butiigist

FIFTY SHADES OF GREY FREED täiskasvanute mänguasjad Eros Butiigist

Kui juba kinodesse jõudnud „Viiskümmend vabastatud varjundit“ film ei tekitanud sinus veel piisavalt elevust, tõmbab Eros Butiik veebruarikuu käima Fifty Shades of Grey Freed täiskasvanute mänguasjade seeriaga, mis on autori E.L. James’i poolt heaks kiidetud kaunis ja kvaliteetne intiimmänguasjade kollektsioon.

“Fifty Shades of Grey” romaanid ja nende põhjal loodud filmid on suure hulga inimeste jaoks saanud sissejuhatuseks BDSM mängudesse. Inglismaal Lovehoney poolt disainitud uus seeria on rõõmuks paljudele paaridele, kes on just tänu “Fifty Shades of Grey” erootilise sisuga romaanidele leidnud endas julguse suhtesse mänguasjade abil vürtsi tuua.

Ka kirjanik E.L. James ise tunneb suurt heameelt, et fännidel on nüüd võimalus raamatutele ja filmidele kaasa elades nautida uusima täiskasvanute mänguasjade kollektsiooni värskeimaid vilju. Teda tsiteerides: “Ma olen nii rõõmus, et “Fifty Shades of Grey” fännidel on võimalus nautida sama seeria suurepäraseid intiimtooteid. See kollektsioon kehastab kõike, mis Anat ja Christianit kolmandas raamatus iseloomustavad – romantikat ja intiimsust. See kollektsioon on hingematvalt kaunis. Kõik esemed on inspireeritud ja ka nimetatud Ana ja Christiani ühiste sensuaalsete hetkede järgi…” Fifty Shades Freed mänguasjade kollektsioon on eksklusiivne pilguheit luksusliku BSDSM’i glamuursesse maailma, pöörates võrratut tähelepanu kvaliteedile ja elegantsetele detailidele.

Ideaalne BDSM kollektsioon nii nõudliku maitsega kogenud BDSM’i harrastajale kui ka algajale, kes hindab kõrget kvaliteeti ja elegantset esteetikat.

Kui soovid oma voodiellu vürtsi tuua ja otsid erutavaid elamusi, pakub Fifty Shades of Grey Freed mänguasjade kollektsioon sulle terviklikku komplekti algajale, sisaldab kõiki sissejuhatavaid seksikaid aksessuaare, et saaksid oma kaaslasega asuda BDSM kultuuri avastama! Alates pisikesest ja mugavalt püksikute külge kinnituvast piitsast, kõdisulest ja pisivibraatorist, mis lausa unenäoliselt su kliitorit hellitab, kuni põnevalt vibreeriva peeniserõnga ja siidiste käekinnisteni välja – Fifty Shades Freed Pleasure Overload komplekt stimuleerib kõiki su meeli ja avab sinu magamistoa fantaasiarikastele mängudele, mida saad oma väljavalituga jagada!

PS! Ärge unustage kokku leppida salasõna, juhuks kui kumbki teist tahab vahepeal pisut hinge tõmmata.

Räägime natuke lähemalt mõnest Fifty Shades of Grey Freed täiskasvanute mänguasjade kollektsioonis esindatud intiimtootest, mis on Eros Butiigile silma jäänud huvitavate disainilahenduste ja kasutajamugavuse poolest:

Freed kollektsiooni käe- ja jalarihmad on asendamatud erootilised aksessuaarid, kui pead kaaslase liikumisvabadust pisut piirama. Luksusliku kujundusega kõdisulg tuleb appi, kui soovid hellitavalt või õrritavalt partneri siidjal nahal lugusid jutustada. Sulgede õrn puudutus äratab keha järk-järgult delikaatsetele tundmustele, olles lausa asendamatu eelmängu osa. Maksimaalse efekti saavutamiseks soovitame kasutada ka Fifty Shades of Grey Freed silmamaski – nägemismeelt piirates võimenduvad teised tajud ja iga puudutus mõjub üllatavalt!

Fifty Shades of Grey Freed täiskasvanute mänguasjad on, erinevalt eelnevatest kollektsioonidest, 100% veekindlad ja taaslaetavad. Lisaks tuttavatele jänkuvibraatoritele ja kantavatele kaugjuhtimisega vibratsiooniseadmetele on kollektsioonis esindatud ka uuema põlvkonna taaslaetav kliitori vaakumstimulaator, mis ei jäta kedagi külmaks. Kasutades nii vibratsiooni kui ootamatult realistlikku imevat efekti, tood multiorgasmid järjest enamate naiste käeulatusse!

Olenemata sellest, kas oled “Fifty Shades of Grey” triloogia pühendunud fänn või kuulsid sellest äsja esmakordselt – Fifty Shades of Grey Freed täiskasvanute lelud on proovimist väärt ja sobivad kõigile, kes austavad oma keha ja väärtustavad kõrget kvaliteeti.

Kollektsioon on müügil Eros Butiigis aadressil Tehnika 1, Tallinn ja vaata kogu valikut veebipoest Eros.ee