VAATA: NEED HURMURID asuvad “Vallalise kaunitari” saates Brigitte Susanne Hundi südant võitma

Buduaar

TV3

16. septembril jõuab Go3 platvormile esmakordselt Eesti teleajaloos maailmakuulus saade “Vallaline kaunitar”, mille keskmes on Brigitte Susanne Hunt.

Need noormehed asuvad Brigitte südame nimel võistlema:

Rauno (29) on Tartust pärit maaler, kelle suureks kireks on autod. Lähisuhetega on tal minevikus olnud keerulised lood, kuid nüüdseks on ta pööranud elus uue lehekülje ning läheb igale olukorrale vastu naeratusega. Saatesse tuli Rauno otsima kaaslast, kellega oma elu jagada. Rauno firmamärk on rumalad naljad, mida ta peab ühtaegu nii oma plussiks kui ka miinuseks.

Emmanuel (25) on Keilast pärit jalgpallur ja modell, kes räägib rohkem kehakeele kui sõnadega. Nigeerias sündinud noormees teab suurepäraselt, milliste nippidega end Eesti naiste südameisse muukida. Saatesse tuli ta otsima päris armastust, kellega pere luua ja ühist elu ehitada.

Siim (29) on Pärnust pärit ehitusmees, kes palju ei räägi, aga kui suu avab, siis tuleb sealt puhast kulda. Siim peab lugu heast huumorist, kuid kirjeldab end ka kui suurt romantikut. Tema romantikalembus on lausa nii suur, et varasemad pruudid pole osanud sellega toime tulla.

Kaspar (34) on Türilt pärit massöör ja klassikaline Eesti mees kõige paremas mõttes. Mesijutu asemel laseb ta parema meelega käiku oma massöörikäed. Aasta tagasi lõppes Kasparil kaheksa aastat kestnud suhe, kuid ta on nüüd avatud uuele armastusele. Kuigi vabal ajal laseb ta auru välja lasketiirus ning tegutseb kaitseliitlasena, on kõva koore all peidus soe süda. Kasparist suuremat loomasõpra naljalt ei leia.

Johannes (20) on Tallinnast pärit fotograaf, kellel on püsisuhete asemel olnud ainult “teemad”. Perekondlike sündmuste tõttu on tema armuelu jäänud viimasel aastal tagaplaanile, kuid nüüd on ta tõsisemaks suhteks valmis. Oma kõrvale vajab Johannes energilist naist, kes tema rahulikku olemust tasakaalustaks. Johannes on saate pesamuna.

Ahti (37) on nelja lapsega lesk Võrust. Leiba teenib ta hüdraulikafirma juhatajana, kuid leiab töö ja laste kõrvalt elust rõõmu sporti tehes ja mootorrattaga sõites. Brigitte on esimene naine Ahti elus, kelle lähedus paneb ta kokutama.

Herki (41) on elektroonikapoe peremees, kelle parim müügiartikkel on tema ise. Herki on mees, kelle seltsis ei tule ette ühtki vaikset hetke. Kuigi Herki on kahe lapse isa ja saate vanim osaleja, januneb ta pideva enesearengu järele. Üle kõige armastab ta esineda ja laulda.

Hendrik (29) on Tallinnast pärit magistrikraadiga noorpoliitik, kes tunneb Brigittet ülikooliajast. Viimati suhtlesid nad eelmise aasta sügisel, kuid toona Brigitte ja Hendriku vahel midagi romantilist ei tekkinud. Hendrik töötab militaarrobootika tootmisega tegelevas ettevõttes müügijuhina.

Michael (38) on Tallinnast pärit investeerimispankur, kes on pikalt unistanud Brigittega tutvumisest. Ta hindab enesekindlaid ja tugevaid naisi, kuid viimastel aastatel on rohkem auru läinud töö kui armuelu peale. Michael on tohutult laia silmaringiga ning reisinud isegi Põhja-Koreasse.

Henri (31) on tagasihoidlik Pärnumaa noormees, kelle suurim kirg on näitlemine. Lokkis juuste pärast kutsutakse teda sageli Eestimaa Heath Ledgeriks. Ühtki suhet Henril varem olnud pole, kuna vajaka on jäänud julgusest naistele läheneda. Saates osaleb ta, kuna ei tahtnud head võimalust käest lasta.

Stanislav ehk Stass (30) on vene päritolu tarkvarainsener. Viimati oli ta koos Milanos elava tütarlapsega, kuid distants sai suhtele saatuslikuks. Enda halvaks küljeks nimetab Stanislav imelikke nalju, mis on külge jäänud Šotimaal ülikoolis õppides. Saates osaleb ta, et Brigittega tutvuda ja eesti keelt praktiseerida.