HULL TÜDRUKSÕBER tegi reisile minevale kallimale reegliraamatu

HULL TÜDRUKSÕBER tegi reisile minevale kallimale reegliraamatu

Kui mõned ekstreemsemad vabameelsed naised annavad oma partneritele reisi ajaks linnaloa, mis tähendab, et mees võib minna sarvi maha jooksma, siis neiu nimega Whitney Traversiga on lood hoopis vastupidi. Kuna tema kallim läks ilma temata sõpradega soojamaareisile, pidi ta kindel olema, et noormees tema silma alt ära olles mingite ulakustega hakkama ei saa ning kirjutas lausa välja karmi reegliraamatu.

Kui mõned ekstreemsemad vabameelsed naised annavad oma partneritele reisi ajaks linnaloa, mis tähendab, et mees võib minna sarvi maha jooksma, siis neiuga nimega Whitney Travers on lood hoopis vastupidi. Kuna tema kallim läks ilma temata sõpradega soojamaareisile, pidi ta kindel olema, et noormees tema silma alt ära olles mingite ulakustega hakkama ei saa ning kirjutas lausa karmi reegliraamatu.

Whitney Travers ja tema kallim Kieran Lumsden on kaks noort inimest, kes on õnnelikus suhtes. Kui Šotimaalt pärit Kieran teatas, et tal on plaanis minna sõpradega Mallorca saarele lõbutsema, hakkas Whitney vist muret tundma.

Noorel naisel tuli mõte teha valmis reegliraamat 10 seadusega, mida Kieran reisil olles kindlasti rikkuda ei tohi. Ta nägi raamatukesega isegi kõvasti vaeva ja tegi selle armsalt värvilise, joonistades peale isegi palme, südameid ja vikerkaari.

Reeglid olid järgmised:

1) Tee kindlaks, et sinu telefon on KOGU AEG laetud! Helista mulle vähemalt korra päevas (kõne peab kestma vähemalt kaks minutit)!

2) Mitte mingeid tüdrukuid. Ei vaata. Ei räägi. Ei puutu!!!!! (Peta mind ja ma hävitan su ning teen su elu maapealseks põrguks!)

3) Ära hakka sotsiaalmeedias tüdrukuid jälgima!

4) Tätoveeringud = EI. Ma kontrollin, kui sa koju jõuad.

5) Ära sega jooke. Narko on pättidele.

6) Kui oled jahi peal pidutsemas, ei tohi sa mängida joomismänge vastassugupoolega.

7) Püsi enda voodis!

8) Ära osta tüdrukutele jooke! See raha peaks minu heaks kuluma.

9) Kirjuta oma emale iga päev. Ta muretseb.

10) Sa räägid minust igale tüdrukule ning kui keegi sinuga flirdib, kõnni minema!

Mitte ühtegi Snapchat’i videot ega pilti suvaliste tüdrukutega!

Lõppu soovis Whitney veel asja ilustamiseks Kieranile head lendamist ja turvalist reisi.

Kui armas, eks!?

Allikas: Metro.co.uk