Igavlete? 10 ideed, mida paarina ette võtta!

Igavlete? 10 ideed, mida paarina ette võtta!

Igavlete kodus ega suuda leida paarile sobivaid ajaveetmisviise? FemaleFirst käib välja mõned ideed, mis küsitluse põhjal paaridele kõige rohkem meeldivad.

Igavlete kodus ega suuda leida paarile sobivaid ajaveetmisviise? FemaleFirst käib välja mõned ideed, mis küsitluse põhjal paaridele kõige rohkem meeldivad.

Reisimine
See ei pea tähendama reisi Türki või Lõuna-Euroopasse, sõitke lihtsalt näiteks mereäärde või broneerige tuba mõnes spaas. Vähesed asjad mõjuvad suhtele nii värskendavalt kui väike puhkus harjunud keskkonnast eemal.

Kokkamine
Võib tunduda tühine, kuid tegelikult on kahekesi kokkamine päris head organiseerimis- ja tööjaotusoskust nõudev ülesanne. Kui suudate sellega toime tulla, näitab see palju teie kui paari kohta. Ja tulemus on pealegi maitsev!

Veebišoppamine
Mehed ei viitsi poodides käia, aga naised tahaksid ostetavale kraamile ikkagi kallima hinnangut. Veebipoed on selleks ideaalne lahendus, mis ühtlasi pakub võimalust ühiselt aega veeta. 

Seks
Siia ei ole vist kommentaare vaja.

Kollektsioneerimine
DVDd, CDd, vinüülid, head kokaraamatud – ükskõik, mis, mis teid seob ja ühise eesmärgi nimel tegutsema paneb.

Allahindlused
Eriti veebis, mõistagi, sest mehed ei viitsi endiselt poes käia. Olgu tegu siis heade reisipakkumiste või uue diivani soodushinnaga, allahindluste jahtimine võib tõesti saada teie ühiseks taskukohaseks hobiks.
Abiks on siinkohal kõik allahindluskeskkonnad.

Sport ja tervis
Ühine huvi spordi ja tervisliku toitumise vastu aitab päris kindlasti koos vaba aega veeta. 

Kuulsuste tegemiste jälgimine
Kui tegu on näiteks näitlejatega teie lemmiksarjast, võid üllatuda, kui väga huvitatud on mees nende tegemiste jälgimisest. Üheskoos võite lugeda nende Twitteri-postitusi, jälgida nende Facebooki-kontot ja nii edasi.

Kontserdid
Kui teil on ühiseid lemmikartiste, kasutage kindlasti võimalust!

Kino ja filmid
Siinkohal saate proovile panna oma läbirääkimisoskused ja ohverdamisvõime. Kui teie maitsed filmide osas on erinevad, aga mõlemal õnnestub võrdselt oma lemmikuid näha, võite oma suhtega rahul olla.

 

Buduaar.ee