Jäta meelde: 13 põhilist erutuspunkti mehe kehal

Jäta meelde: 13 põhilist erutuspunkti mehe kehal

Ei ole kellelegi uudiseks, et paljud  meeste erogeensed tsoonid kattuvad naiste omadega: kael, kõrvad, reite siseküljed ja nii edasi. Kuid Femalefirst toob välja 13 piirkonda, mille töötlemine mehed täiesti hulluks ajab ja mis on teenimatult vähe tähelepanu saanud.

Ei ole kellelegi uudiseks, et paljud  meeste erogeensed tsoonid kattuvad naiste omadega: kael, kõrvad, reite siseküljed ja nii edasi. Kuid Femalefirst toob välja 13 piirkonda, mille töötlemine mehed täiesti hulluks ajab ja mis on teenimatult vähe tähelepanu saanud.

Laup
Esmapilgul ei tundu võimalik, et meeste otsmiku stimuleerimine võiks aidata neid kuidagi meeleollu viia. Kuid tegelikult vallandab otsmikumassaaž dopamiini ja serotoniini, mis viib su härra õigesse meeleollu.

Silmalaud
Kellegi silmalaugude suudlemine nõuab suurt partneritevahelist usaldust, sest jättes kõrvale intiimsed kehaosad, on silmalaud ühed kõige õrnemad kohad kehal. Puuduta neid õrnalt huultega, nii annad mehele märku, et kavatsed ka kõige muuga sama hellalt, pühendunult ja õrnalt ümber käia.

Jalad
Paljudele meestele meeldib jalamassaaž. Väidetavalt asuvad kandades punktid, mis suurendavad seksuaalset pinget. Libista mehe jalatallaga üle oma palja rinna – see võib mehe täiesti hulluks ajada.

Alakõht
Alakõhu silitamine ja suudlemine paneb verevoolu alakehas kiiremini tööle. Liigu käte ja huultega vaagnapiirkonnas edasi-tagasi ilma, et päris püksi poeksid – see ajab ta hulluks!

Mõistus
Teada on, et kõik algab mõtlemisest. Kui mehe mõtted on viidud õigele rajale, järgneb ta keha sellele üsna ruttu. Kasuta veidi siivutusi või saatke teineteisele seksist nõretavaid sõnumeid ja sa näed, kuidas mehe mõistus ja keha su silme all sünkroniseeruvad.

Peanahk
Duši all mehe juuste šampoonitamine või voodis lebades peanaha masseerimine viib mehe mõtted silmapilkselt seksile. Lisaks maandab see stressi ja aitab vabaneda päeva jooksul tekkinud pingetest – mis oleks parem eeldustelooja korralikele voodimängudele kui pingevaba partner?

Käed
Pärast esimest suudlust järgneb paaride puhul tavaliselt käehoidmine. Seda põhjusega – käed on üsna erogeenne piirkond. Nii näiteks võib lihtne käesilitus õhtusöögilauas mehele ülierutavalt mõjuda. Alahinnata ei tasuks ka käemassaaži, mille käigus võiks mõne sõrme endale suhu libistada: see on tõeliselt erutav!

Rind
Nii nagu naistele enamasti meeldib, kui nende rindu stimuleeritakse, pole mehed selles osas kuidagi teistsugused. Suudle mehe rinda ja silita sõrmedega tema torsot.

Juuksed
Libista sõrmedega läbi mehe juuste ja sikuta neid kergelt, kui kirglikult suudlete. See tekitab mehele erutava tunde justkui oleksid sina juhtimist üle võtmas.

Lahkliha
Lahklihas asub väga palju närvilõpmeid ja selle stimuleerimine ükskõik kas keele, sõrme või seksmänguasjaga garanteerib selle, et mees hullub. Kui seda erutavad piirkonda piisavalt pikalt töötled, võib mees ka orgasmini jõuda.

P-punkt
See punkt asub mehe pärakus ja selle stimuleerimine võib mehe viia silmapilkse orgasmini. Kui mees on sinu peal, libista sõrm ettevaatlikult sisse ja masseeri seda punkti. Esialgu võib see mõlemale poolele veider tunduda, kuid võid olla kindel – mees muudab oma seisukohta üsna ruttu!

Munandikott
Samuti väga tundlik piirkond, kuid kui sellega ettevaatlikult ja samas piisavalt julgelt ümber käia, on see suurepärane paik mehe erutuse mitmekordistamiseks. Tõmba sellest keelega üle, silita sõrmega, pigista õrnalt. 

Peenisepea
Jäta kõige parem kõige viimaseks, soovitatakse ikka. Mehe peenisepea on tema kõige erogeensem piirkond, mis tihti liiga vähe ekstratähelepanu saab. Peenisepeas on tohtul hulgal närvilõpmeid, see on väga tundlik ala. Tõmba sellest keelega üle, silita õrnalt sõrmedega, puuduta huultega. Kirglik seks on garanteeritud.

Sarnased artiklid