JUBA TÄNA! TASUTA webinar Epp Kärsiniga

28. septembril kell 19.00 toimub Edu Akadeemia live webinar lingam– ja yoni-massaaži koolitaja Epp Kärsiniga teemal “Kuidas avastada endas tõeline naine?”. Webinar on suunatud naistele ning on kõigile osalejatele tasuta, vajalik on eelnev registreerimiene.

 

Enamikes kodudes kuulub intiimsuse ja läheduse teema kuhugi, mis on pimedas ja teki all ning sellest avalikult ei räägita. Idamaades teatakse hästi, et eluenergiast moodustab suure osa just seksuaalenergia. Sellest sõltub, kui erksad, rõõmsad, teravad või tigedad me oleme. 

Pole kahtlustki, et kogu seda teemat valdab Eestis kõige paremini just Epp Kärsin, kes on tingimusteta armastuse maaletooja. Tema koolitustel on osalenud tuhandeid inimesi vanuses 14–75 eluaastat.

Webinar’il räägitakse järgmistel teemadel: 

* kuidas avastada endas tõeline naine ja armastuse pakett;

* naise tervendavast väest ja tasakaalus kodust;

* naise rinna tähtsusest ja millised on sinu olulisemad naudingupunktid;

* kuidas meie mõtted mõjutavad meid ennast;

* kuidas lapsega seksuaalsusest rääkida;

* meie kolm elu esimest aastat – kui oluline on see, mida laps näeb ja kuidas temaga käitutakse.

Epp Kärsini elus on kirg ja naudingud number üks ja ta jagab seda, mida on kogenud, siiralt ning ausalt kõigiga, kes koolitustele jõuavad. Sellist armastuse revolutsiooni pole Eestis varem tehtud ning see kõik on alles algus. Epp unistab suurelt ja usub, et Amare Luna armastuse koolkond kasvab üle maailma.

Epp on nõus on teadmisi esmakordselt jagama läbi live webinar’i, kus vaatajad saavad temalt ka chat’i kaudu küsimusi küsida. Webinar’i kohta saab täpsemat infot koguda ja registreeruda SIIN.

Edu Akadeemia aitab välja tuua inimeste tegelikku potentsiaali, tuues inimesteni parimaid teadmisi nii Eestist kui kogu maailmast. Tegutseme selle nimel, et su silmad säraksid iga päev!