JUST SELLISED MEHED PETAVAD oma naisi kõige rohkem

Armukesi peavad peavad peamiselt kahte tüüpi mehed, kes oma iseloomult ja eluhoiakult on täiesti vastandlikud, avastasid psühholoogid kõrvalsuhteid pidanud mehi omavahel võrreldes. Kuid millised need mehed siis täpselt on?

Armukesi peavad peamiselt kahte tüüpi mehed, kes oma iseloomult ja eluhoiakult on täiesti vastandlikud, avastasid psühholoogid kõrvalsuhteid pidanud mehi omavahel võrreldes. Kuid millised need mehed siis täpselt on?

Esimesse gruppi kuuluvad mehed, kes ise ei suuda midagi otsustada ja kes sõltuvad väga palju teiste inimeste suunamisest ning nende arvamusest. Ta elab, justkui temast midagi ei sõltukski. Ta sisendab endale, et elus lihtsalt läheb nii ja tema ei saa sinna midagi parata. Selline mees ei süüdista oma topeltelus mitte kedagi, sest ta ei tea ise ka, mis talle sellises olukorras kõige parem oleks.

Teine armukesi pidav grupp mehi on need, kes arvavad, et nad on oma elu peremehed. Nad loovad kõrvalsuhte, sest nad võivad seda endale lubada. Seda võimaldab nende ühsikondlik positsioon ja majanduslik seis. Paljude jõukate inimeste seas on mitme naise pidamine täiesti aktsepteeritud.

Kas taolised mehed armastavad siis mõlemat naist? Psühhiaatria seisukohalt poleks selles midagi imelikku, küll aga on see eetiliselt vägagi küsitav. Topeltarmastus võib küll päris armastuse moodi olla, aga üks on kindel – need mehed raiskavad mõlema naise aega ega suuda kunagi kellelegi püsivat rahulolu pakkuda.

aif.ru