Kaisa lugu: Mu mees käskis sõprade ees teda rahuldada

Kaisa lugu: Mu mees käskis sõprade ees teda rahuldada

Olen elanud oma kutiga üle kahe aasta. Meie suhe on olnud täiesti tavaline. Vahel on natukene ka armukadedust, sest mu mees armastab väga tihti väljas käia ning teisi naisi vaadata. Väga tihti on ka nii, et ta lihtsalt kaob ära mõneks ajaks ning siis tuleb mesise näoga tagsi, vabandab ning lepime taas ära.

Olen elanud oma kutiga üle kahe aasta. Meie suhe on olnud täiesti tavaline. Vahel on natukene ka armukadedust, sest mu mees armastab väga tihti väljas käia ning teisi naisi vaadata. Väga tihti on ka nii, et ta lihtsalt kaob ära mõneks ajaks ning siis tuleb mesise näoga tagasi, vabandab ning lepime taas ära.

Olen mõelnud, et ma lapsi temaga saada ei taha, aga ma armastan teda ning lahku ka ei taha minna. Ta on tegelikult väga nunnu. Kuna ta on sportlane, siis tal on täiesti viimase peal tõmmu keha ja tugev on ta ka. Mu lükkab täiega käima. Ühesõnaga, kena ja edukas mees aga vahetevahel on veits tropp.

Nüüd aga asja juurde, millest ma rääkida tahtsin ning miks teile üldse kirjutan. Vot kui te tunnete, et teie mees pole päris see, et on armas küll aga et lapsi temaga ei tahaks tulevikus või et tulevikus äkki leiate parema – siis tehke seda kohe suhte alguses. Mina kahjuks seda ei suutnud aga tean, et see on väga vale ja nüüd olen liiga armunud. Haige inimene on haige inimene ja ei muutu. Petab korra, petab uuesti ja teie aina ootate ja kuulate telefonis: “Mobiiltelefon millele te helistate on välja lülitatud või võrgu teeninduspiirkonnast väljas…” Fuck… mul isiklikult on vahel tunne, et tahaks sellele eidele, kes selle sisse luges lõuga anda, sest tema hääl tekitab minule nii palju kannatusi.

Mis mu mees siis tegi, enne kui ma aru sain KUI haige ta on. Oli kaks nädalat ära eksju ning tuleb koju, kolm sõpra kaasas, vindine ning musi-musi, oi kui tore, anna andeks jne. Sõprade ees on nagu imelik ka karjuma ja õiendama hakata, seda enam, et sõbrad ka ütlesid, et ta nii igatses mind ja bla bla kõik see muu ilus vale. Ühesõnaga mul polnud midagi teha. Istusin ja kuulasin kuidas nad teises toas pidutsesid. Mingi hetk viskas täiega üle ning läksin ka nende juurde. Ette taha kallati veini ja kõik oli ilus ja lõbus. Mees kallistas ja musitas ja oli nagu mingi supermees, kes ihaldab ja hoiab oma naist. Ning siis korraga… muusika karjus, päris seksikas lugu oli, ning mees tõmbab püksid maha ja ütleb, et rahulda mind. Ma hakkasin naerma, see oli täiesti debiilne situatsioon. Mõtlesin, et on üle võtnud. Aga ta aina kordas, algul ilusa häälega ning järjest nõudvamalt, rahulda mind. Ühel hetkel sain aru, et tal on tõsi taga. Kolm ta sõpra olid algul justkui kohkunud aga siis hakkasid irvitama. Ma püüdsin ära minna aga siis mees röökis täiesti kurja häälega juba: võtad suhu, kohe!

Teate, ma ei oska isegi enam kirjeldada, kui rõve see oli. Neli meest ja sa üksinda, ning selline üli haige situatsioon. Ühtepidi hoiad ja armastad oma meest, usaldad teda, tead teda ning siis korraga täiesti ootamatu, haige olukord. Ma poleks iial, mitte iial oodanud oma mehelt sellist käitumist. Ta tiris mind juustest enda juurde ja lükkas mulle praktiliselt jõuga suhu. Ma ei hakanud vastu, sest esiteks mõtlesin, et ma olen seda ju temaga teinud korduvalt (küll omavahel) ning teiseks, et ma ei taha lõuga saada. Need kolm sõpra võtsid selliseid tuure juurde, et ma kartsin juba, et mulle tehakse grupivägistamine, sest nad ei kaitsenud mind karvavõrra.

Minu elu kõige jubedam õhtu!  Ma võtsin tal kolme sõbra ees suhu ning siis mees kiitis mind, ütles, et tal on maailma parim ja ilusaim naine, ning et iga naine, kes meest armastab, just nii käitub. Et kui mehel on vajadus, siis rahuldab selle, kohe. Ja  siis käitus edasi nagu vahejuhtumit poleks olnudki. Ma nutsin pärast terve õhtu oma toas, ta sõbrad mind ei puutunud. Ta järgmine hommik ütles, et tal on nii piinlik, et poleks tohtinud mulle nii teha. Palus minumeelest südamest andeks, mitte lihtsalt moepärast, et ma ära ei läheks. Olen täna tagasi ema juures aga südames on ikka imelik, armastan ikka veel teda. Asju pole veel ära toonud. Mida teha, kuidas käituda, kas andestada?

Buduaarile Kaisalt
PS! Kui sul on oma lugu rääkida, siis saada see aadressile info@buduaar.ee. Avaldatud loo eest honorar €10.