Kas ta on oma eksist üle saanud?

Kas ta on oma eksist üle saanud?

Sa käid kohtamas mehega, kel on seljataga värske lahkuminek ja mõtled, kas ta ikka on oma ekskallimast üle saanud? Siis see jutt siin on sulle! Allwomenstalk.com seadis ritta märgid, mille abil saad kindlaks teha, kas tema süda kuulub ainult sulle.

Sa käid kohtamas mehega, kel on seljataga värske lahkuminek ja mõtled, kas ta ikka on oma ekskallimast üle saanud? Siis see jutt siin on sulle! Allwomenstalk.com seadis ritta märgid, mille abil saad kindlaks teha, kas tema süda kuulub ainult sulle.

 

Tunnistab oma staatust. Ta märgib end facebookis vallaliseks ning ta sõbrad kohtlevad teda kui vallalist. Ükski kutt, kes unistab veel oma eksist, ei märgiks end vallaliseks, kuna loodaks ikka, et ehk on veel üks võimalus…

Tutvustab sind oma sõpradele. Kui kutt on sind tutvustanud oma sõpradele ja/või isegi vanematele, ei mõtle ta enam oma endisele kallimale.

Ei lausu tema nime. Kui mees ei maini enam oma eksi nime ega kutsu ka sind kogemata tema nimega, siis on kindel, et naine on unustustehõlma vajunud.

Räägib temast head. Sõpradeks jääda ja kokku saades tervitada – selles pole midagi halba. Halb oleks hoopis see, kui ta katkestaks eksiga kõik sidemed, see näitaks, et ta ei talu mälestust temast…

Ta on tasakaalukas ja kohtleb sind hästi. Kui tema tujud ei käi üles-alla nagu ameerika mäed ja ta ei pillu ekskallima kohta salvavaid lauseid, on kõik okei. Eksist on saanud minevik.

Ta on teinud suurpuhastuse oma kodus ja hinges. Ta ei hoia kallima pilti enam öökapil ega hoia naise maha unustatud pluusi oma pesusahtlis. Kuidas sa saad selles kindel olla? Tõde tuleb ikkagi lõpuks päevavalgele.

Tema on õnnelik ja temake on õnnelik. Veel üks asi, mis näitab, et mees on oma eluga edasi läinud, on see, kui ta rõõmustab oma eksi üle, kes on samuti eluga edasi läinud.

Ta tutvustab oma eksi ka sulle. Kui sattute kolmekesi kokku, siis ei teki sellest mitte halb komöödiaolukord, vaid täiskasvanud inimeste viisakas kohtumine. Tutvustatakse üksteist ning sa tunned end kindlalt.

Ta räägib sulle oma minevikust. Kui mees suudab sulle rääkida oma minevikust ja eelmisest suhtest enesekindlalt ja ilma närvi minemata, on see märk sellest, et ekskallim on minevikku jäänud.

Ta ei kiirusta. Ta võtab asju rahulikult, tahab sind tundma õppida, mitte ei kiirusta uude suhtesse vaid selleks, et oma eksi unustada.

Ta tahab sulle meele järgi olla. Ta tahab sulle pakkuda kõike ning kohtleb sind kui printsessi. Ta tahab, et sa tunneksid end osana tema elust. Kui nii, siis ta on kindlasti oma mineviku seljataha jätnud.

Ta räägib sulle kõigest. Sa loed teda kui avatud raamatut – pole perioodi tema elus, millesse ta ei tahaks sind pühendada. See on märk, et ta võtab teie suhet tõsiselt.

Ta räägib sinuga tulevikust. Kui temaga saab teha plaane järgmiseks kuuks või juba aasta lõpuks, siis on ta kindlasti eksist üle saanud.

Ta ei lase sul võistelda. Viimane ja kindel märk sellest, et ta on oma eelmise armastuse unustanud, on see, et ta ei lase sul end tunda nii, nagu peaksid tema eksiga võistlema. Kui ta soovib, et käituksid või näeksid välja nii, nagu tema eks, siis see on põhjus muretsemiseks.  Kui ta aga soovib, et oleksid sina ise, siis on ta kindlasti edasi liikunud!

 

Triin Tisler