KAS VAATATE TEINETEISELE SEKSI AJAL SILMA? Proovige kohe järele!

Tõhus moodus intiimsuse loomiseks on seksi ajal silmad lahti hoida. Ennekõike saab sedasi teisele näidata, mis toimub sinu sees. Iha hirme, armastust – oma olemust.

Nii mõnigi kogeb uskumatut intiimsust ja tugevat lähedustunnet, kui vaatab partnerile seksi ajal silma. Kui te pole kunagi varem seda proovinud, alustage vaikselt. Võite alguses teineteisele silma vaadata mõned sekundid ning seejärel kas silmad sulgeda või vaadata mujale. Osade jaoks on ahistav seksida, kui tuled põlevad, kuid üsna raske on kallimale pimedas silma vaadata. Kasvõi õrn valgus aitab sul üles leida partneri silmad. Kui olukord tundub põnevana või tunned, justkui upuksid kallima silmadesse, siis pööra hetkeks tähelepanu oma keha aistingutele. Lõõgasta teadlikult lihaseid ja hinga sügavalt ning rahulikult.

Mängib väga suurt rolli, mismoodi te teineteist vaatate. Eristad tõenäoliselt üsna kiiresti, kas kallim vaatab sind põlastuse või armastusega. On eri asi ka silma jõllitada või lihtsalt vaadata. Kui jõllitad kallima silmadesse, takistad sa tal justkui tagasi vaadata. Teisest küljest saab silmadest lugeda ka armsaid, intiimseid asju, mida kallimal on ehk raske sõnadesse panna.

Kui teineteise silmadesse vaatamine tundub ebamugavana – on inimesi, kellele ei meeldi ka niisama silma vaadata – ei tasuks seda loomulikult teha. Samuti võib juhtuda, et tunned ennast hästi, kui vaatad kallimale korraks silma ning seejärel teed pausi. Teisalt tasuks olla enda vastu aus, kas küsimus on ehk selles, et teil on suhtes probleeme või su kallim ärritab sind ja sa isegi ei taha talle silma vaadata.

Silmadesse vaatamine muudab atmosfääri väga intiimseks, mis võib esile kutsuda väga segaseid tundeid. Võib küll olla hea kallima silmadesse vaadata, kuid ebameeldiv tunne tulla nähtuks. Nendest tunnetest tasuks partneriga hiljem rääkida. 

allikas: Ilta Sanomat