Kirevad suhtedraamad on teinud Katie Price’ist rikka naise

Kirevad suhtedraamad on teinud Katie Price’ist rikka naise

Kolm korda abielus olnud endine glamuurimodell Katie Price, kes sünnitas eelmisel nädalal oma viienda lapse, peab juba nädalase beebi kõrvalt läbirääkimisi USA kirjastajatega, et avaldada endast teleekraanil täispikk autobiograafia.

Palju kajastust leidvad suhtedraamad on teinud seksikast Katie Price’ist rikka naise. Kolm korda abielus olnud endine glamuurimodell Katie Price, kes sünnitas eelmisel nädalal oma viienda lapse, peab juba nädalase beebi kõrvalt läbirääkimisi USA kirjastajatega, et avaldada endast teleekraanil täispikk autobiograafia.

Briti kõmukaim avaliku elu tegelane läks hiljuti lahku oma kolmandast mehest Kieran Hayler’ist, sest viimane pettis teda tema sõbrannaga, vahendab Daily Mirror.

Kirjastajad usuvad, et film Katie’st on neile jackpot, sest miski ei müü paremini kui seks, skandaalid ja abielurikkumised. Katie, kes küll endast filmi soovib, on hetkel aga teisel arvamusel. “Tahaksin filmi siis, kui minu elus on vähem draamat,” räägib Katie.

Katie’l on eelnevatest suhetest lapsed Harvey (12); Junior (9); Princess (7) ning Kieran’iga lapsed Jett (11kuud) ja äsja sündinud pisitütar.

 

Autor: Helena-Reet Ennet