KIRJANIK JA MUUSIK TOM VALSBERG taastub purunenud suhtest

ajakiri Buduaar

Foto: Jana Solom

Tom usub, et see on saatus, kaua keegi meie elus on. “Mõnega saadakse jälle kokku, teised aga lähevad täiesti oma rada. See kõik on väärtuslik ja tuleb tunda, millal on õige aeg lahti lasta.” Viimane pool aastat on Tomile olnud väga õpetlik, sest hiljuti lõppes tema kolm aastat kestnud lähisuhe ja see tõi kaasa tema elu kõige valusama suhtest lahti laskmise. Mees kasutas väga erinevaid nippe, mis armuhaavu kiiremini parandaks ja jagab neid avatult ka Buduaari ajakirjas. Mõnikord ta nuttis, mõnikord ta laulis ja mõnikord lausa naeris enda üle. ” Väga tihti ma naersin, et see mees, kes kirjutas raamatu “Eluterve pohhuist“, on nüüd nii õõvastavas armuvalus,” räägib Tom ja lisab, et oma raamatu uuesti lugemine aitas tal soost välja tulla.  “Suhtest väljumist tasub võtta nii, nagu sa oleksid haige. Kui sul on gripp, palavik või lihtsalt sitt olla, siis ei saa sa muud teha, kui lihtsalt toituda tervislikult, võtta rahulikult, mõelda elu üle sügavalt järele ja hoida end võimalikult positiivses meeleseisundis, kuni see kõik möödub,” ütleb Tom ja lisab, et seda protsessi oluliselt kiirendada ei saagi.
“Maailmas on mitmeid inimesi, kellega me sobime oma eluteed kõrvuti käima. Ei ole ühte ja ainust, aga ühel  hetkel on nutikas teha valik, kellele pühenduda. Kõige olulisem on mitte panna südant kinni siis, kui oled valu tundnud, vaid jäädagi avatuks ja haavatavaks.”

Miks meil suhted kokku jooksevad ja mida Tom on suhetest õppinud? Loe täispikka ja väga põnevat usutlust armastatud muusiku ja rännumehega värskes Buduaaris. Ajakirja saad poodi minemata postkasti tellida SIIT. Kaasa tuleb ka ilukingitus.