Kirke lugu: Lennukis on võimatu seksida?

Kirke lugu: Lennukis on võimatu seksida?

Ma ikka vaatan neid filme, kus seksistseenid alalõpmata lennuki toalettruumis aset leiavad. Televiisoriekraanilt vaadates tundub muidugi kõik super romantiline ja ilus ning seal on ruumi isegi teha erinevate pooside katsetusi ja puha. 

Ma ikka vaatan neid filme, kus seksistseenid alalõpmata lennuki tualettruumis aset leiavad. Televiisoriekraanilt vaadates tundub muidugi kõik super romantiline ja ilus ning seal on ruumi isegi teha erinevate pooside katsetusi ja puha. 

Lennukiga sõites meenuvad mulle need seksisteenid alatihti. Eriti just vetsus olles. Seal on esiteks võimatu üksinda isegi pissil käia – rääkimata sellest, et keegi sinna veel mahub. Tihtilugu pole käekottigi lennuki WC-s kusagile panna, sest seal ongi ainult pott ja kraanikauss ning pisut ruumi jalgadele. 

Ma olen ikka mõelnud, et huvitav, kui väga tahaks, siis kas seks lennukis oleks võimalik. Ruumi osas peavad seal tegutsema küll minu meelest väga väikesed inimesed. 

Teiseks on lennukis väga harvad hetked, kus tualeti ukse taga ei oleks järjekorda või keegi vahepeal uksele ei koputaks. Ammugi oleks raske sinna pääseda koos vastassugupoole esindajaga nii, et lennukis keegi seda tähele ei paneks. Nii et põhimõtteliselt ja minu meelest on seks lennukis täiesti võimatu ja see on filmides tekitatud ulme. Või on tõesti keegi, kes on selle järgi proovinud?

 

Buduaarile Kirke

PS! Kui sul on oma lugu rääkida, siis saada see aadressile info@buduaar.ee. Avaldatud loo eest honorar 10€.