Reklaam sulgub sekundi pärast

KIRSTI TIMMER AVALDAS valusa tõe, miks suhtes inimesed uusi kaaslaseid leiavad

TV3
TV3

Selgeltnägija Kirsti Timmer kirjutas oma blogis, miks tegelikult suhtes olevad inimesed endale uusi kaaslaseid leiavad.

Kirsti sõnul kuuleb ta oma vastuvõttudel pidevalt lauset, et keegi kolmas inimene tuli ja lõhkus suhte ära. Naise sõnul on ta mitmeid kordi rääkinud sellest, et tegelikult ei saa keegi kolmas osapool peret ära lõhkuda, kui suhtes kõik hästi on. 

"Kui inimeste vahel on armastus ja austus, kõik on hästi, siis ei saa mitte kunagi mitte keegi kolmas üldse sinna suhte vahele tulla. Kui sa ei ole avatud uuele suhtele, siis ei anna sa välja ka signaali, et sind üldse “noppima” tuldaks.
Kolmas osapool on kahe suhtes oleva inimese omavahelise suhte tulemus, mitte paha sissetungija.
Kui kolmanda osapoole tõttu jätab su kaasa sind maha, siis olete süüdi ikka sina ja su kaasa, teie suhtes jäi ühel midagi puudu, seda “midagit” ta otsima läkski ja ju siis leidis.

Nii naised kui mehed küsivad vahel, et kui see kolmas kaob, kas siis saab meie suhe edasi toimida?
See sõltub ikka sellest kui palju te mõlemad endale otsa vaadata suudate. Kas leiate koos selle suhtes olnud probleemi ja tahate seda mõlemad lahendada? Enamasti ei taheta.
Kui üks osapool on juba vasakule vaadanud kas sa suudad teda veel usaldada?
See kõik on nii individuaalne, aga kolmandat osapoolt süüdistab ikka see inimene kes enda silmas palki ei näe. Oma kaasa silmas ka mitte. Aga palgi üks ots on sinu, teine su kaasa silmas. Kolmanda inimese silmas on vaid pind.

Suhe on kahepoolne ja mõlemad peaksid end selles hästi tundma ja õnnelikud olema, ühe inimese pingutustest ei piisa, laev vajub kreeni. Ja kui ikka üks tahab sellest välja astuda, siis ei aita ahelad, nutt, ahastus ega ähvardused. Ta läheb."

Loe Kirsti blogi ka siit