KIRSTI TIMMERI ÕPETUS: kuidas mehe armastust võita

KIRSTI TIMMERI ÕPETUS: kuidas mehe armastust võita
pilt: Kateriine Krigul

Kirsti Timmer tõdeb, et ta näeb tihti naisi, kelle puhul võib nende vanusele julgelt 10-20 aastat juurde lisada, sest nad ei hoolitse enam enda eest.

“Põhjuseks ajanappus, pere vajadused jne … Miks nad minu juurde satuvad? Sest mees on keeranud naisele selja ja naine on jäänud kõigega üksi. Ta ei armasta end enam ise. Enda jaoks tuleb leida aeg, ei ole ühtegi põhjust ega vabandust, miks seda teha ei saa, need on otsitud vabandused,” tõdeb Timmer.

“Ei pea käima kallis salongis ja veetma seal tunde, saab ka odavamalt ja lihtsamate vahenditega enda eest hoolitseda. Kõige alus on ju meie sees ja kahe kõrva vahel. Naiselik naine on enesekindel naine, kõik muu tuleb siis juba iseenesest. Algtõed vaatavad meile vastu peeglis, kui su silmad säravad, selg on sirge ja sa saad endale igal hommikul peegli ees öelda, et armastad end ja meeldid endale, siis see on juba pool võitu. Hoolitsetud välimus ja teadmine, et sa oled kõikvõimas tegelane – naine, mida muud selleks heaks enesetundeks veel vaja on? Headus ja hoolimine annavad su silmadesse ilusaid toone juurde. Kui sa ise endale meeldid, siis meeldid ka teistele. Kui ise endaga rahul ei ole, siis tuleb midagi ette võtta,” nendib Kirsti, et kui sa iseennast armastad ja iseenda eest hoolitsed, siis võidad ka teiste armastuse.

Loe ka Kirsti blogist SIIN.

Sarnased artiklid