KOHAD, KUST IGA naine peaks oma meest katsuma

Mehe kehal on mitmeid erogeenseid tsoone ehk kohtasid, kust mees soovib, et sa teda puudutaksid. Nendeks on näiteks kael, otsmik, kõrvad, nibud, alakõht, selg, varbad, sõrmed ja tuharad. 

Otse loomulikult kuuluvad meeste erogeensete piirkondade hulka ka peenis ning eriti peenisepea ja lahkliha. Üheks meeste erogeenseks tsooniks on ka pärak ning enamjaolt naudivad mehed ka seda, kui naine nende munandeid katsub või pigistab. 

Kui mees pole alguses harjunud nibude või varvaste puudutamisega, võib see alguses imelikuna tunduda. Seega tasuks erogeensete piirkondade puudutamist alustada õrnalt. Parem on libistada küüsi hellalt mööda mehe selga, selle asemel, et seda kõvasti kraapida. Samamoodi tasuks nibusid kõigepealt hellalt katsuda, mitte kohe hammastega nende kallale asuda. 

Erinevatele inimestel meeldivad erinevat liiki puudutused. Näiteks võib üks mees nautida, kui naine katsub tema tagumikku või alakõhtu ning teine mees jälle ei salli seda. Inimese vanus pole puudutamisega kuidagi seotud, küll võib aga kasvatus olla.

Kui inimene pole lapsepõlvekodus saanud piisavalt kallistusi ega hellusi, võib puudutamine tema jaoks alguses ebameeldivana tunduda. 

Siiski ei tasuks unustada, et erogeensete piirkondade puudutamine on osa eelmängust. 

 

allikas: Women’s Health