KOLM MÄRKI, mis kinnitavad, et su mees ei vaata teisi naisi!

Shutterstock

Buduaar

Iga naine soovib teada, kas tema kallim on ikka truu. MIllised on need märgid, mis kinnitavad, et mehel pole peas kavatsusi sind petta?

Üks märk, mis näitab mehe truudust, on tema aluspüksid. Kui mees pole ammu uusi aluspükse ostnud, siis suure tõenäosusega ei mõtle ta hommikul sellele, kuidas mõne kena töökaaslasega  kontori taganurgas või uue silmarõõmuga autos nahistada.  Mees, kes loodab afäärile, kannab alati uusi aluspükse.

Teine märk on teada igale naisele, aga aeg-ajalt tasub seda ikka meelde tuletada  ja üle kontrollida. Kui mees on truu, siis ei varja ta oma telefonikõnesid ega teateid, mis telefonile tulevad ning julgeb ka kallima kõrval sotsiaalmeedia kontot kasutada.

Kolmas märk, et su kallimal pole tuhinat teisi naisi vaatata on see,  kui teil on väga hea ja stabiilne suguelu. Kui mehel on kõik elus paigas ja ta on õnnelikus suhtes, siis ei hakka ta riskima tühise seksi nimel.

Üldiselt tuleks juba suhte alguses ühel või teisel viisil välja selgitada, kas mees on eelmistes suhetes oma kaaslasi petnud või mitte, sest tõenäosus, et mees on tulnud uude suhtesse vanade harjumuste ja väärtustega, on vägagi suur.  NIi et parim viis end petisest eemale hoida on mitte minna suhtesse mehega, kes peab seda normaalseks käitumiseks.