Reklaam sulgub sekundi pärast

Kui tihti sina seksid? Oma intiimelust räägivad Eesti naised!

Seks: mmm…, jah! Või hoopis, palun ei - mitte nii tihti? Kui tihti seksivad inimesed keskmiselt? Aastaid abielus olnud paarid võivad suur ekire juba kaotanud olla, noorpaarid aga seksivad igal ettetuleval vabal hetkel?! Võivad asjad ka risti vastupidi olla? Uurime järele, kui tihti Eesti paarid keskmiselt seksivad!


Seks: mmm…, jah! Või hoopis, palun ei - mitte nii tihti? Kui tihti seksivad inimesed keskmiselt? Aastaid abielus olnud paarid võivad suure kire juba kaotanud olla, noorpaarid aga seksivad igal ettetuleval vabal hetkel?! Võivad asjad ka risti vastupidi olla? Uurime järele, kui tihti paarid keskmiselt seksivad! Oma intiimelust räägivad Eesti naised!


Liisa - abielus 2 aastat: ''Mina olen 33 ja mu mees 29. Meil on ühine kolmeaastane laps. Seksime vaid kord nädalas ja mul on sellest tegelikult väga kahju. See on minu jaoks ikka vähe, kuid mees ei taha rohkem…

Mariana - abielus 3 aastat: Olen peaaegu kolm aastat abielus ja meil on pisike beebi, kolme kuune praegu! Seksime mehega umbes kolm korda nädalas, vahel rohkem. Seks on suurepärane ja tundub, et läheb aina paremaks! Oleme hästi õnnelikud koos ja meil on tugev hingeline side - eks see teeb ka seksi nii suurepäraseks.

Kai - elab aasta mehega koos: Mina olen 29 ja mu mees veidi noorem, 26. Seksime 2-3 korda nädalas, kuid eelistaksin pigem 5-6 korda nädalas seksida.

Annely - elab koos mehega 1,5 aastat: seksime 1-2 korda nädalas. Meil on tööl erinevad graafikud - tema töötab öösiti ja mina päeval, see teeb asja vähe keeruliseks. Aga armastame üksteist väga, nii et sellest probleemi ei tee kumbki. Lapsi meil pole ja veel ei plaani ka.

Tanja - abielus 7 aastat: Meil on 1 laps. Seksime kuni kolm korda nädalas, et iga kord oleks eriti hea, mitte ''niisama nühkimine'', nagu mu mees ütleb.

Keit - abielus 11 aastat, koos 14 aastat: Meil on neli last. Seksime päris palju, 5 korda nädalas kindlasti ja seks on endiselt väga hea! Meile meeldivad muidugi ka rollimängud, sekslelud jne, nii et igav nagu ei olegi veel hakanud!

 

Kui tihti seksid sina?

 

 

Buduaar