KUIDAS VANADE SUKKPÜKSTE ABIL oma tulevast meest ära tunda?

Shutterstock

Buduaar

Siin on üks lihtne nipp, mis aitab sul tulevast meest ära tunda ja teha õigeid valikuid.

Kas mäletad veel seda lapsepõlvemängu, kus kellegi riietelt niidijupi leides võis ennustada, mis on tema kallima  nimi? Selleks pidi niidiga ümber nimetissõrme tiire tegema ja niidi pikkus paljastas kallima esimese nimetähe. Kui laste jaoks oli see lihtsalt mäng, siis tegelikult on see pärit maagilisest iidsest rituaalist, mis on sajandeid selgeltnägijate teada olnud. Kuidas see rituaal tegelikult käib ja kuidas saad sina 100% kindlusega teada oma tegeliku unistuste mehe nime esitähe? Kohe õpetame sind!

Kõige kindlam viis selleks on teha nn sukkpüksimaagiat. Et tulevase abikaasa nime teada saada, on sul vaja  kääre ja üks kantud ning pesemata paar oma sukkpükse.

Lõika hargivahe katki ning püüa saada üks niit jooksma. Tõmba see ettevaatlikult ja rahulikult välja ning keeruta ümber  vasaku nimetissõrme. Iga ring tähistab ühte tähestiku tähte- nt kui said 5 ringi ümber sõrmeotsa, siis järelikult algab sinu eluarmastuse nimi E-tähega.

Kui sul niiti ei õnnestu sukkadest välja venitada, siis suure tõenäosusega ei saagi sa kunagi mehele. Selgeltnägijate tarkus ütleb ka seda, et kui rituaali tehes niit katkeb, siis see tähendab, et saad küll selle mehe, aga mees saab kellegi teisega abieluvälise lapse. See ei pruugi siiski alati nii olla, kuna võimalik, et hoopis sina oled tema abieluväline armuke, kellega ta saab lapse.

Hea õnne sukkpüksimaagias. Kui oled juba abielus unistuste mehega, siis proovi ja anna meile teada, kas see maagiline trikk andis õige vastuse.

PS! Õnneks seda kõike siiski teha ei tasu, tegu oli aprillinaljaga!