KUUM ARMUHOROSKOOP: 08.08-14.08

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja su partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (20. märts – 19. aprill)

Kontoris tekkinud armuromaan võib sel nädalal katastroofiks muutuda. Kui see on võimalik, hoidu flirtimisest oma töökaaslastega, sest sellest võib tulla karjäärialaselt suur jama. Küsi endalt, kas see on seda väärt!

SÕNN (20. aprill – 21. mai)

Vahel on lihtsam tõde eirata, kui sellele otsa vaadata. See võib sel nädalal olla sinu armuelu võtmelauseks. Sinu partner võib olla rahaliselt suuremas hädas, kui ta tunnistada oskab, seega võiksid teema vältimise asemel lihtsalt temalt otse küsida. Kui kavatsed sel nädalal kellegi uue rajalt maha võtta, mõtle parem järele – kui keegi näib liiga hea, siis ta seda arvatavasti ongi.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sel nädalal ei ole romantikas midagi lihtsat. Kui oled püsisuhtes, on võimalik, et tunnete end partneriga vastutusest tüdinuna. Mis ka ei juhtuks, võta rahulikult ja anna endast parim, et su partneril lained üle pea kokku ei lööks. Te mõlemad vajate puhkust.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Kui kahtlustad oma kallimat valetamises, on nüüd aeg temalt kõike otse küsida. Teema vaiba alla lükkamine on teie suhtele halb ning kuigi ta võib vales elamist nautida, pead sina ohjad enda kätte võtma.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Kui sul on mingigi põhjus oma partnerit raha teemal kahtlustada, võiksid asja lähemalt uurida. On võimalik, et ta varjab sinu eest midagi. Kuigi see ei pruugi midagi halba tähendada, oleks hea meeled avatud hoida ja omavahel suhelda. On aeg tõele näkku vaadata.

NEITSI (23. august – 22. september)

Kõik, mis hiilgab, ei ole kuld. Sel nädalal peaksid kuulama oma südamehäält. Ükski suhe ei ole täiuslik, kuid kui kavatsed tema vigu pidevalt vältida, võib see lõpuks viia murdumiseni. Ära lase sel juhtuda!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kui ihaldad kedagi, keda sa ei saa, siis sel nädalal saad sa tunda sellest tingitud valu. On võimalik, et tahad kõik südamelt ära rääkida, kuid tead, et ta ei vasta samaga. Peaksid mõistma, et väärid paremat!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Ole sel nädalal ettevaatlik! Kuigi sa võid väga soovida, et sinu sõbrad su partneriga lepiksid, ei ole mõistlik teda neile peale suruda. Parem veetke eraldi aega ja küll su sõbrad lõpuks harjuvad.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sel nädalal tunned end eriti haprana ning soovid üle kõige, et sinu partner sind raskel ajal aitaks. Kahjuks on võimalik, et ka temal on keerulised ajad ja selle tulemusena ei saa ta sind aidata. Kui see juhtub, anna endast parim, et ka teda mõista ja ära oota temalt rohkemat, kui ta sulle pakkuda suudab.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Püüa sel nädalal oma partnerile mitte ebareaalseid ootusi seada. Ta võib tunda, et sa ei suhtu asjadesse täiskasvanulikult ja isegi kui tunned, et oled lihtsalt optimistlik, ei pruugi tema sinu entusiasmi hinnata. Ta soovib, et sa lihtsalt lepiksid tema arvamusega ja et te suudaks koos lahenduse välja mõelda.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Sel nädalal pead raha teemal oma partneriga aus olema. On võimalik, et tema on viimasel ajal hakanud lauale tooma suurema osa leivast ja sa pead tegema kindlaks, et sa ei kuluta rohkem kui tavaliselt. Vastasel juhul võib sinu partnerile tunduda, et sa ei suhtu tema teenitusse austusega. Ometi on lahendus võimalik – rääkige asjad läbi ja leidke koos lahendus.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Sinu armuelu ei pruugi hetkel heas seisus olla ja selle tulemusena võid sa ükskõiksusest konflikte vältida. Pea meeles, et mis iganes sind vaevab, peab ühel hetkel saama lahendatud, seega ignoreerimine ei vii sind pikas perspektiivis kuhugi.