Mahajäetud naine kirjutas mehe uuele kallimale emotsionaalse kirja: LOE SIIT!

Mahajäetud naine kirjutas mehe uuele kallimale emotsionaalse kirja: LOE SIIT!

Kui sinu kallim, keda sa väga armastad, jätaks sind maha ning teataks, et tal on uus naine, siis mida sa teeksid? New Jerseyst pärit noor ajakirjanik Kirsten Corley elas hiljuti läbi raske lahkumineku ning otsustas oma tundeid maailmaga jagada! Kirsten kirjutas pika kirja oma eksmehe uuele naisele ning see avaldati välismeediaportaalis elitedaily.com

Kui sinu kallim, keda sa väga armastad, jätaks sind maha ning teataks, et tal on uus naine, siis mida sa teeksid? New Jerseyst pärit noor ajakirjanik Kirsten Corley elas hiljuti läbi raske lahkumineku ning otsustas oma tundeid maailmaga jagada! Kirsten kirjutas pika kirja oma eksmehe uuele naisele ning see avaldati välismeediaportaalis elitedaily.com

Siin on Kirsteni kiri:

Kallis tüdruk, kes minu mehe endale sai!

Kuna sina oled minu eksmehe uus naine, siis ma tahan sulle rääkida paarist asjast, mida sa tema kohta teadma peaksid.

Sa armud temasse üllatavalt kiiresti ja sa ei pea seda kartma, kui ta sind armastab, siis ta ei tee sulle haiget. Kui sa minu Facebooki lehel meie ühiseid pilte näed, siis palun ära ärritu. Ma tean, et mul on seal palju pilte, kus me oleme koos ja mul on väga raske seda iseendale tunnistada, aga need pildid on nüüd osa minevikust.

Ta on oma Facebooki lehelt enamiku meie ühistest piltidest juba maha võtnud. Ma ei usu, et ta sulle minu kohta midagi rääkida plaanib, sest isegi kui me lahku läksime, ei tahtnud ta sellest oma sõpradele rääkida. Ma ei teagi, kas tema sõbrad juba teavad, et me läksime lahku või mitte. Meil oli väga kaunis armastuslugu, kahju ainult, et see armastus vaid ühepoolne oli. Sina oled tema tulevik.

Me küll ei tunne teineteist, aga ma olen kindel, et ma ei meeldi sulle. Ka sina ei meeldinud mulle, kui ma esimest korda kuulsin, et sa oled minu eksmehe uus naine. Samas ma tean, et meil on midagi väga erilist ühist, sest miks muidu ta sinu enda uueks pruudiks valis. 

Ma luban, et ei hakka talle sõnumeid saatma ega tema Facebooki postitusi kommenteerima, ma ei pane neile isegi like‘sid. Ma ei taha sulle tema kohta kõigest rääkida, sest ma pidin ise päris kaua aega vaeva nägema, et teda tundma õppida. Aga sa võiksid teada seda, et ta ei tee alati seda, mida sina tahad, ja ta ei ütle sulle asju, mida sa temalt kuulda tahaksid. Tal on selleks ka oma põhjus.

Ta hellitab sind vahel, ent kuna ta on pigem säästlik, siis suuri summasid ta sinu peale ei kuluta. Ta ei ole laristaja tüüp. Vahel ta satub mõnest lihtsast asjast suurde vaimustusse, seda on nii äge pealt vaadata, ta käitub nagu väike laps, kes on väga õnnelik. 

Peagi saad sa teada, mis on tema lemmikfilm ja ta palub sul seda koos temaga vaadata, mina ei suutnud seda teha ilma, et ma vahepeal magama ei jääks. Sa mõistad peagi, et talle meeldib väga filme vaadata ja sageli eelistab ta väljaminekule hoopis koju jääda, et taas mõnda filmi vaadata.

Sa näed, kuidas ta end vahel maani täis joob, vahel saab ta väga vihaseks. Ta on üpriski temperamentne, aga sellest oled sa ilmselt juba aru saanud, seega ära võta isiklikult. Kui ta on vihane ja karjub, siis ole rahulik, lase tal end välja elada, las ta tormab välja ja rahuneb maha. Mõni aeg hiljem tuleb ta koju tagasi suur naeratus näol, tema sinised silmad säravad ja sa unustad kõik halva.

Kui ta sinusse ära armub, siis ta nutab vahel. Ära karda seda, sest see on tema puhul normaalne, kui ta on armunud, siis muutub ta emotsionaalseks. Kui ta sinusse armub, magad sa öösiti paremini ja kui väljas sajab vihma ja ta sind keset ööd puudutab, tunned sa end kaitstuna kogu maailma eest. Sa ei karda sellel hetkel mitte midagi.

Kui see juhtub, kui ta tõesti sinusse armub, siis hakkad sa nautima ka igat pisiasja, mis te koos teete. Jalutuskäike, seda, kui ta sul käest kinni võtab ja sa punastad, sest tema käest on nii mõnus kinni hoida.

Te tülitsete väga harva, ta kuulab sind ära. Samas ta ei väljenda oma tundeid väga tihti, seega ära oota, et ta sulle iga päev ütleks, et ta armastab sind. Sulle piisab ka teadmisest, et ta sind armastab. Ta ei pruugi sinule iga minut mõelda, aga sa võid olla kindel, et ta mõtleb sinule piisavalt tihti.

Kui koos välja lähete, siis ta hoiab sind väga, sa saad kogu tema tähelepanu. Ta paneb sind tundma nii, nagu sa oleksid ainus inimene ruumis, kuigi tegelikult võib seal olla sadu inimesi. Ta näeb vaid sind. Kui te tantsima lähete, on see täiuslik, sa tunned, et elu on täiuslik. Ära karda neid asju, armasta teda nii nagu ta seda väärib. Ta räägib sulle oma minevikust ja vigadest, mida ta teinud on, kuula ta ära ja toeta teda. Ära arvusta teda!

Ma loodan, et sa armastad teda nii nagu ta väärib ja et tema armastab sind sama sügavalt nagu ma arvasin, et ta mind armastas. Ma loodan, et ta on sinuga ausam kui ta minuga oli. Ma loodan, et ta kingib sulle unistuste suhte, millest mina kunagi unistasin.

Jäta meelde, ma ei saa öelda, et ma ei salli sind, aga kui aus olla, siis ma olen sinu peale kade. 

Ma loodan, et me kohtume kunagi, sest ma tean, et meil peab midagi ühist olema ja ma usun, et sa oled tegelikult väga eriline ja hea inimene. Ta ei armu kergelt ja ta on väga valiv. Esimese asjana huvitab teda see, milline inimene sa oled, mitte see, milline sa välja näed. Teda huvitab inimese sisemus. Selliseid mehi on vähe!

Ma palun sinult vaid ühte asja: ära tee talle haiget nii nagu tema tegi mulle haiget. Ma usun karmasse ja usun, et inimesed saavad seda, mida nad väärivad aga ma ei tahaks, et tema saaks nii palju haiget, kui mina sain siis, kui ta mind maha jättis. Sul on meie mõlema unistuste mees, ma loodan, et teil läheb kõik hästi.

Parimate soovidega,

teine tüdruk