MARJU KARINI TÜTAR paljastas valusa tõe, millele paljud naised ei mõtle

MARJU KARINI TÜTAR paljastas valusa tõe, millele paljud naised ei mõtle
kuvatõmmis

Marju Karini tütar Diana Teniste on kahtlemata kordades enesekindlam kui enamus naisi ning ei varja seda ka avalikkuse eest.

Naine teab oma väärtust ning on õppinud iseennast armastama sellisena nagu ta on.

Mõni aeg tagasi uuriti aga Diana käest, kuidas leida enda kõrvale armastav ja hooliv inimene. Tema vastus oli vägagi aus ja sisaldas ka nüansse, millele enamus naisi paraku üldse ei mõtle, kuigi võiks.

“Kõigepealt pead armastama iseennast. Avasta ilu endas. Me tõmbame endale ligi sarnaseid inimesi. Inimene, kes iseennast armastab, teda on lihtne vastu armastada. Me kõik soovime enda ümber parimat. Et see saaks juhtuda, tuleb uskuda, et sa ise oled ka parim,” nendib Diana.

Naine lisab veel: “Ma olen ka enne maininud, et ideaalset suhet või partnerit pole olemas. Võibolla vahel jääb mulje, et mul ainult lillepidu oma barbie Keniga ongi, aga nii see ei ole. Mis mul on … . Ma tunnen, et olen kallima poolt armastatud ja hoitud. Ennekõike muidugi olen hoitud iseenda poolt,” sõnab Diana.

Kindlasti ei tohiks Diana sõnul võtta endale ka sellist hoiakut, mis lihtsalt tõukab mehed eemale. “Olen kuulnud tüdrukuid kõnelemas “äkki saan haiget” , “pean ettevaatlik olema” – see on eemaletõukav ja ebakindel hoiak,” nendib ta.

Sarnased artiklid