Meeste turn off nr.6: Naised, keda huvitab üksnes mehe majanduslik positsioon

"Ma ei salli naisi, kes niipea kui me kokku saame, hakkavad uurima, milline auto mul on, mis tööd ma teen, milliseid brände eelistan ja kus ma oma puhkust veedan. Mulle tundub, et nad ei hooli sugugi sellest, milline inimene ma olen. Nad tahavad üksnes oma sõpradele muljet avaldada ja kalleid lõunasööke."

“Ma ei salli naisi, kes niipea kui me kokku saame, hakkavad uurima, milline auto mul on, mis tööd ma teen, milliseid brände eelistan ja kus ma oma puhkust veedan. Mulle tundub, et nad ei hooli sugugi sellest, milline inimene ma olen. Nad tahavad üksnes oma sõpradele muljet avaldada ja kalleid lõunasööke.”

“Naised räägivad, et nad tahavad õrna, tundlikku, avatud meest, kes on valmis suhte kallal vaeva nägema, aga tegelikult tahavad nad üksnes rahakat meest. Kui mehel pole suurepärast töökohta, ei peaks naised teda seepärast vähem armastavaks pidama. Naine aga jookseb ära mõne tüübiga, kes kohtleb teda halvasti, aga kellel on Porche, rahakott täis krediitkaarte ja kes võib ta nädalalõpuks Jamaicale viia.”

Mehed vihkavad, kui neid ära kasutatakse või hinnatakse üksnes nende raha pärast.
Sellega on võrreldav üksnes naiste raev, kui mehed meid suure rinnapartii või täiusliku keha pärast ära kasutavad või väärtuslikuks peavad.

Miks see mehi maha jahutab?
Mehed kõnnivad nagunii ringi, tundes vajadust välja paista. Kui naine hindab meest üksnes seetõttu, et ta on majanduslikult edukas, siis näib mehele, et tema sisemisi väärtusi ei märgata üldse. See emotsionaalse turvatunde puudumine on seksuaalsusele tõeline turn off.

Miks naised seda teevad?
Naised vaatavad mehi kui “kõndivaid pangaaruandeid” sel juhul kui:
* nad peavad meest pigem “saagiks” kui inimolendiks;
*neile tundub, et nad ei suuda iseenese eest hoolt kanda ja sõltuvad mehe hoolitsusest;
* nad määratlevad ennast pigem selle kaudu, millise mehe nad on “kätte saanud”, kui selle kaudu, millised inimesed nad ise on.

Lahendus:
Kui sa tahad, et mehed armastaksid sind mitte üksnes su välimuse, vaid ka seesmiste omaduste tõttu, peaksid sa ka ise olema võimeline sedasama tegema.

Teiste sõnadega – lõpeta meeste hindamine nende edukuse põhjal ja vaata, millised inimesed nad on. On miljoneid suurepäraseid armastavaid üksikuid mehi, kellest naised mööda vaatavad, sest neil pole uhket autot, prestiižikat töökohta või ilusaid riideid. See, mida neil on sulle pakkuda, on märksa väärtuslikum – tundlikkus, truudus, sõprus ja tõeline armastus.

 

Triin Tisler