MEHED ON RÄÄKINUD: 3 asja, mida nad naiselt saada tahavad

Mida hindavad mehed naiste juures peale välimuse? Ilmselt enamus naisi selle välja selgitamise peale väga aega ei kuluta, sest enamasti mehed oma tunnetest ja kõigest sellega seonduvast rääkida ei taha. Kuid tegelikult on igas mehes peidus õrnem pool, mis vajab tähelepanu.

Mida hindavad mehed naiste juures peale välimuse? Ilmselt enamik naisi selle väljaselgitamise peale väga aega ei kuluta, sest enamasti mehed oma tunnetest ja kõigest sellega seonduvast rääkida ei taha. Kuid tegelikult on igas mehes peidus õrnem pool, mis vajab tähelepanu.

Allpool on välja toodud kolm lihtsat asja, mida mehed oma naistelt salamisi ootavad:

1. Väikesed üllatused

Mehed on mõnes mõttes nagu lapsed. Neile meeldivad vahvad üllatused ja neile meeldib kingitusi saada. Kõik, mis tuleb südamest, läheb neile loomulikult veelgi rohkem hinge. Selleks võib olla pisike kommikotike, isetehtud kook või raamitud foto teist kahest.

2. Sõnum

See võib tunduda ootamatu, kuid tegelikult meestele tõepoolest meeldib, kui naine neile ilma mingi põhjuseta armsa sõnumi saadab. Sellised pisikesed asjad lisavad suhtele vürsti ja muudavad selle tugevamaks. Tihtipeale on suhtes probleemseks teineteisest aru saamine ning oma tunnete jagamine. Väikese sõnumi abil saab seda imelihtsalt teha.

3. Rutiinist välja

Paku välja idee teha midagi täiesti uut. Murdke välja oma igapäevasest rutiinist ja leidke võimalus olla täiesti kahekesi kusagil, kus keegi teid ei sega ja te saate teineteise seltskonda nautida. Tugevas suhtes on vaja romantikat ja teineteisele pühendumist, ent paraku on tihti just naised need, kes ei taha rutiinist välja astuda. Tee see samm oma suhte nimel.

Allikas: askmen