Mehed õpivad armastust emadelt!

"Emad vormivad oma poegadest mehed ", on öelnud filosoof  Ralph Waldo Emerson. On teada, et mehed õpivad armastama ja kõike armastusega kaasnevat  oma emadelt. Läheneva emadepäeva saabudes uurisin erinevatelt meestelt, millised on olulisemad asjad, mida emad on neile õpetanud.

“Emad vormivad oma poegadest mehed “, on öelnud filosoof  Ralph Waldo Emerson. On teada, et mehed õpivad armastama ja kõike armastusega kaasnevat  oma emadelt. Läheneva emadepäeva saabudes uurisin erinevatelt meestelt, millised on olulisemad asjad, mida emad on neile õpetanud.

Seoses armastusega

“Minu ema õpetas mulle, et tuleb näidata kallitele, et hoolid neist. Sünnipäevadel saata kaarte, lilli. Need on märgid hoolivusest, mis loevad teisele inimesele väga palju!”
– James, 31

“Vaadates minu ema suhet minu isaga, sai mulle selgeks, milline armastus olla ei tohiks. Sellist armastust, mis on minu vanematel, ei ihka ma endale.”
– Ago ,36

“Õige inimese leidmine ei pruugi olla alati lihtne, kuid kõik pingutused on seda väärt, et elada elu lõpuni õnnelikult”
– Dan, 21

“Kõik, mida sa vajad on – armastus”
-Tanel, 26

“Tingimusteta armastus on armastuse võimsaim vorm”.
-Robert, 33

” Mu ema ja isa vaidlevad pidevalt! Nad on olnud abielus juba 35 aastat ja on siiani hullupööra armunud. Olen õppinud seda, et armastus ei ole alati täiuslik. Ka kirglikult vaidlemine võib olla märk suurest armastusest!”
– Tom, 23

” Enne, kui suudad armastada teist inimest jäägitult, pead õppima armastama ka iseennast !”
-Timo, 19

“Kasvasin üles ilma isata ja veetsin väga palju aega koos emaga. Õppisin, et armastus on hooliv – elu edasiviiv jõud. Eelkõige on armastus omakasupüüdmatu.”
-Martin, 38

” Armastus on ilus! Armastus on elu!”
– Mait, 41

 

Kaunist emadepäeva!

Triin Tisler