MEHED PALJASTAVAD: millised naised on kõige kuumemad?

Loomulikult on mehe jaoks väga oluline ka see, milline naine välja näeb ning välimus ongi enamasti kõige esimene asi, millega naine mehe tähelepanu endale võidab, kuid pikas perspektiivis mängivad tunduvalt olulisemat rolli hoopis teised nüansid. Just need teised nüansid määravad ära ka selle, kas ta tahab sinuga tõsist suhet või pigem mitte.


Loomulikult on mehe jaoks väga oluline ka see, milline naine välja näeb ning välimus ongi enamasti kõige esimene, millega naine mehe tähelepanu endale võidab, kuid pikas perspektiivis mängivad tunduvalt olulisemat rolli hoopis teised nüansid. Just need teised nüansid määravad ära ka selle, kas ta tahab sinuga tõsist suhet või pigem mitte.

Kuid millised naised on meeste silmis siis tegelikult kõige kuumemad?

Portaali Askmen andmetel on selleks enesekindlad naised, kes teavad, mida nad elult tahavad ega karda oma unistuste nimel riskida. Need on naised, kes julgevad minna oma unistusi püüdma, on positiivselt meelestatud ning innustavad ja motiveerivad oma elujõuga ka mehi rohkem tegutsema. 

Kuid naised, kes eelistavad elada rutiinis, kus nad ei pea üldse pingutama ning lasevad ühel hetkel ka oma välimuse käest ära, paraku niivõrd inspireerivalt meestele ei mõju. 

Oluliseks peeti ka seda, et naine pööraks tähelepanu oma välimusele ning hoiaks endfüüsiliselt heas vormis.