Mehed räägivad: millest tunned ära, kui naine on “See Õige”?

Mehed räägivad: millest tunned ära, kui naine on “See Õige”?

On sadu artikleid seletamaks lahti, kuidas ära tunda oma printsi valgel hobusel. Seda huvitavam oleks teada, kuidas tunnevad printsid valgel hobusel ära oma printsessi? Buduaar uuris välja!  

On sadu artikleid seletamaks lahti, kuidas ära tunda oma printsi valgel hobusel. Kuid seda huvitavam oleks teada, kuidas tunnevad valgel hobusel printsid ära oma printsessi? Buduaar uuris välja!

 

“Paar aastat tagasi ei oleks ma osanud sellele vastata. Olid peod, olid tüdrukud ja tundus, et kõik nad on ühesugused: ilusad, toredad ja mõnusad kaaslased. Kuid tunne ei olnud õige. Lihtsalt polnud. Pikemas perspektiivis poleks ma tahtnud kellegagi neist kokku jääda. Kõik see aga muutus, kui ma kohtasin ühel koosviibimisel oma praegust elukaaslast. Ta oli ilus ja tore nagu ka need eelmised tüdrukud, kuid temas oli see miski. See, mida ma olin otsinud. Vist nagu minu teine puudu olev pool.”  Kristofer, 34.

 

“Klapp peab olema kõiges! Ta peab sind panema tundma nii, et sa mõtled: Kuidas ma küll enne teda hakkama sain? Ta peab saama läbi sinu sõprade ja vanematega ning mis kõige tähtsam, peale temaga kohtumist ei karda enam abielu. No mitte nii palju!” Priit, 27.

 

“Mina eraldasin oma tulevast naist teistest selle järgi, et meil oli koos olla tõeliselt hea. Me võisime öö läbi lihtsalt rääkida ja siis avastada, et märkamatult on käes hommik. Me olime nii sarnased, aga samas nii erinevad ja see meid üksteise juures täiustaski.  Leian, et koosolemisest tekkinud tunne, et enam ei tahakski teisiti, annab suuresti märku, et tegu on naisega, kellele “jah” sõna öelda.” Magnus, 29.

 

“Mina ei ole teda veel ära tundnud. Mul on küll tüdruksõber, keda ma väga hindan ja keda ka armastan, kuid ma pole kindel, kas temast võiks saada minu laste ema ja kaasa kogu eluks. Ilmselt siis mitte.” Tony, 25.

 

“Kõik on sisetunde küsimus. Sa lihtsalt tunned seda. Sees käib mingi klõks ja sa saad aru, et see inimene oligi sinu elust puudu. Mina sain sellest aru, kui avastasin, et sean alati tema vajadused esikohale. Kõige tähtsam on muidugi ühine maailmavaade, ühine soov koos edasi minna ning emotsionaalne klapp. Mina olen ta leidnud, ta on minu naine, parim sõber ja laste ema.” Marcus, 28.

 

“Mina paandunud poissmehena ei kujutanud ettegi, et keegi võiks minu juurde elama tulla. Ma polnud selleks lihtsalt veel valmis. Kuid siis, kui kohtasin oma kihlatut, tuli ta mulle külla ning ei läinudki enam ära. Minu kodust oli saanud lõpuks kodu, suure algustähega, ja ma ootasin pikisilmi iga tööpäeva lõppu, et koos aega veeta. Ma nautisin seda, kuidas ta suhtles minu sõprade ja vanematega. Nende omavaheline läbisaamine on minu jaoks ülioluline. Ilmselt See Õige tuntaksegi ära selle järgi, et sinu sisemaailmas loksub kõik paika. Ja see tunne on hea.” Jan, 31.

 

“Õige tunneb ära ikka vast selle järgi, et ta vastab kõikidele sinu kritieeriumitele, või siis mitte ühelegi neist… . Ta on kas täpselt sinu sarnane või sinu täielik vastand. Usun, et minu puhul toimivad mõlemad äärmused. Kuna tean, et paljud tüdrukud on minuga koos olnud vaid minu rahakoti pärast, siis üritan naiselt, kellega ma kohtun, alati uurida, mida ta teeks siis, kui võidaks miljon eurot. Selle lihtsa küsimuse vastuses saavad selgeks paljud asjad. Kuid eelkõige pean oluliseks omavahelist klappi ja seda, et naine oleks mulle partner kogu eluks!”  Tom, 33.

Meeste veebieleht Askmen.com soovitab meestel enne “Jah sõna” ütlemist mõelda:
Milliseid omadusi naises hindad ja kas sinu naisel on need olemas?
Millised on sinu pikaajalised eesmärgid suhtes ja kas ka tema mõtleb samamoodi?
Milles seisnevad teie erimeelsused? Sina tahad lapsi ja tema mitte?
Kui naine on õige, siis:
1. Kulgeb suhe algusest peale rahulikult ja mõnusalt.
2. Ta saab suurepäraselt läbi sinu sõprade ja vanematega.
3. Sa ei taha tema juures midagi muuta.
4. Ta on sinu parim sõber.
5. Sa tahad temaga abielluda!
Triin Tisler
 

Sarnased artiklid