MERLE PIHTIMUS: “Läksin Rootsi kruiisile süütust kaotama!”

2 kommentaari
MERLE PIHTIMUS: “Läksin Rootsi kruiisile süütust kaotama!”

Mõndadele on süütus auasi, mida soovitakse kinkida vaid tõelisele armastusele, teistele jällegi koorem, millest on vaja ruttu lahti saada. Merle oli veel 29-aastasena neitsi. Ta häbenes oma süütust ning otsustas sellest kiiremas korras vabaneda.

“Olen teismelisest saadik olnud häbelik ja ebakindel. Mul ei ole kunagi palju sõpru olnud ning kannatasin madala enesehinnangu käes. Olen küll meestega suhtes olnud, kuid enne, kui asjad intiimseks läksid, jõudis suhe alati oma lõpu leida. 

Kaotasin süütuse 29-aastaselt. Ma ei teadnud meest varasemast ega kohanud teda peale seda enam mitte iialgi. Kaotasin süütuse Rootsi kruiisil, kuhu olin just selle eesmärgiga läinud, et süütusest lõpuks vabaneda. Tundsin, et olen juba nii vana ja ikka veel süütu – see oli piinlik, ma häbenesin ja varjasin seda. See oli justkui märk sellest, et ma ei kõlvanud mitte ühelegi mehele, mitte keegi ei tahtnud mind.

Teadsin, et süütuse kaotamine on valus ning seetõttu olin sunnitud ka mehele tunnistama, et olen neitsi. Ma aga ei teadnud, et see nii valus on ja algul ei tahtnud seks kuidagi sujuda. Õnneks oli mees väga hell ja arusaaja ning olime mõlemad kained. Ma ei närveerinud väga palju, pigem olin uudishimulik, et mis see seks siis endast õigupoolest kujutab.

Mees tunnistas pärast, et ta ei olnud mind algul uskunud, et süütu olen. Alles siis, kui jutt tegudeni jõudis, sai ta aru, et olin tõtt rääkinud. Esimene kord polnud teab mis kõige parem, aga meenutan seda hea sõnaga.

Sellest on nüüd aasta möödas ja ma pole peale seda enam kellegagi seksinud. Sooviksin õppida seksi nautima, kuid ma pole julgenud endale meest otsida. Üheöösuhe ei paku mulle aga huvi. Sooviksin lähedust ja armastust.”

 

Buduaarile Merle