MIDA ARVAVAD MEHED NAISTEST, kes kannavad juukseid alati kinni?

Kas mehed panevad tähele seda, kuidas naine oma juukseid kannab? Võiks arvata, et see ei köida neid, ent suhteekspertide sõnul pööravad paljud mehed üsnagi suurt tähelepanu sellele, kuidas naine juukseid kanda eelistab ning teevad sellest ka mõningaseid järeldusi. 

Kas mehed panevad tähele seda, kuidas naine oma juukseid kannab? Võiks arvata, et see ei köida neid, ent suhteekspertide sõnul pööravad paljud mehed üsnagi suurt tähelepanu sellele, kuidas naine juukseid kanda eelistab ning teevad sellest ka mõningaid järeldusi. 

Uuringute kohaselt ei meeldi meestele terav maniküür ega tugev meik, ent näiteks hobusesabasse sätitud soengu vastu pole neil midagi, kuigi tegelikult soovib enamik neist, et naine kannaks juukseid rohkem lahtiselt.

Ent millise mulje jätab mehele naine, keda ta lähemalt ei tunne, ent kes kannab oma juukseid pidevalt kas näiteks hobusesabas, lohakas krunnis või hoopis punupatsides? Selgub, et mehe silmis tekitab selline naine alateadlikult nii erutust kui ka salapära – nad tahaksid näha, milline näeb see naine välja siis, kui tal on juuksed lahtiselt ja kuni nad seda näinud ei ole, köidab neid fantaasia.

Mehed oskavad naisi oma mõtetes lahti riietada ja sinna juurde kuulub ka soov näha naist metsikus olekus ehk siis juuksed kammitsatest lahti lastud.

Naine, kes kannab juukseid pidevalt kinnises soengus, köidab mehe tähelepanu ja tekitab temas huvi, ent kui sa komplimenti soovid, siis tee vahelduseks üks päev, kus sa ei pane oma juukseid kinni. Säti need kaunilt lahtisesse soengusse ja vaata, kuidas mehed reageerivad.

Allikas: askmen