Mida Bridget Jones meile suhete kohta õpetanud on?

Ükskõik, kas oled Bridget Jonesi tulihingeline austaja või hoopis vihkaja, suhete kohta on ta meile kõigile nii mõndagi õpetanud.

Ükskõik, kas oled Bridget Jonesi tulihingeline austaja või hoopis vihkaja, suhete kohta on ta meile kõigile nii mõndagi õpetanud. Kohe-kohe ilmub Helen Fieldingu sulest ka kolmas Bridgeti raamat, nii et just nüüd on õige aeg tema õppetunnid üle korrata. 

Hangi endale oma elamine

Kui sul on oma kodu, siis omad kontrolli ka armuafääride üle. Sa ei pea mõtlema, kus silmarõõmuga kohtuda või kus hotellis ööbida. Sul on võimalus oma poiss-sõpra mugavalt oma kodus vastu võtta!

Hoia korraga mitut rauda tules

Täpselt nagu Bridget ütleb – sa ei tea kunagi, mis järgmise nurga taga ees ootab. Suhte esimeses faasis hoia oma silmad lahti ja ära värsket afääri liialt üle tähtsusta. Ole rahulik isegi siis, kui su süda uut armastust nähes alati korraks peatub. Ole pigem salapärane ja ükskõikne – lase tal mõistatada! Kui ta on tõesti sinu jaoks õige, siis ta ka pingutab.

Materiaalne sõltumatus

Bridget ei sõltunud majanduslikus mõttes kunagi Darcyst või Cleaverist ja õigesti tegi! Suhte kulg võib drastiliselt muutuda, kui üks osapool teisest sõltuma hakkab, sest kaob võim. Bridgeti maailmas ei juhtuks selline asi kunagi! Nii et lase tal sinu üle uhkust tunda ja ole alati materiaalselt sõltumatu!

Hoia oma isiklikku sõpruskonda

Uut suhet alustades on alati hea hoida oma sõpruskonnad eraldi. Iga naine vajab just oma väikest lähedaste ringi, kes tunnevad teda läbi ja lõhki ega kritiseeri tema valikuid. Pealegi, kui mingisugusel müstilisel põhjusel kõik uues suhtes valesti peaks minema ja te olete oma sõpruskonnad ühendanud, siis võib tavaline lahkuminek hoopis sõjaka lahutuse vormi võtta. Seda ei taha ju keegi!

Ära kritiseeri meest tema kampsuni põhjal

Me oleme kõik seda teinud – alguses suures vaimustuses olnud, kuid pärast hoopis põgenenud, sest mehel olid kohutavad terava ninaga nahkkingad. Potentsiaalsete poiss-sõprade puhul kehtib aga reegel: „Ära hinda raamatut kaane järgi!“ Nii et lihtsalt sellepärast, et sinu tulevane teine pool kannab maailma kõige kurvemat jõulude teemalist kampsunit, pea meeles – kampsuni saab ära võtta. Bridget just nii tegigi!

Allikas: huffingtonpost.co.uk

Kairit Kütt