Mida kallimale valentinipäevaks kinkida?

57 kommentaari
Mida kallimale valentinipäevaks kinkida?

Valentinipäev on kohe kohe ukse ees, kuid sina vaevled ikka teadmatuses, mida oma Valentinile selleks puhuks kinkida? Buduaar aitab sind hädast välja ning pakub sulle mõningad ideed unustamatuks armastajate päevaks.                

Valentinipäev on kohe kohe ukse ees, kuid sina vaevled ikka teadmatuses, mida oma Valentinile selleks puhuks kinkida? Buduaar aitab sind hädast välja ning pakub sulle mõningad ideed unustamatuks armastajate päevaks.

1. Midagi tema hobidega seotut

Kui su kallimal on mõni hobi, mida ta väga armastab, siis vali talle poest midagi selle tarbeks – näiteks, kui su kallim armastab kitarri mängida, kingi talle medikaid. Paki need karbikesse ning seo ümber punane lips. Kui oled eriti osav, võid talle valmistada medikatest ka omanäolise kaelakee.

2. Karp suudlustega

Kingi kallimale kommikarp südamekujuliste kommidega ning palu tal iga päev sealt üks võtta. Lisa juurde sedel, et nii saab ta iga päev ühe lisasuudluse sinult. NB! Eriti hea idee kaugsuhte puhul!

3. Pilt teist kahest

On sul arvutis toredaid pilte teist kahest? Vali üks kaunis jäädvustus, raami see ilusti ära ning kingi kallimale. Kui sul on mõnd tuttavat kunstnikku, telli temalt teie pildiga maal.

4. Mõte on see, mis loeb

Ära unusta, et tähtsaim kõigist on siiski see, et sa pead sel päeval oma armsamat meeles, pole oluline, kuidas. Kui su rahakott ei luba palju kulutada, siis osta lihtsalt tahvel tema lemmikšokolaadi, seo ümber kaunis lips ning anna kuumade suudlustega edasi.

5. Filmiõhtu kahele

Sul ei ole vaja teha muud kui otsida välja tema lemmikfilm, kauss popcornide jaoks ning pugeda tema kaissu filmi vaatama. 

6. Õhtusöök kahele

Lihtne  ja meeldejääv viis valnentinipäeva tähistada on panna kinni laud mõnes kaunis restoranis või romantilises kohvikus ning küünlavalgel teineteise seltskonda nautida. Et asi veel erilisem oleks, vormista kallimale kutse õhtusöögile ning ütle, kui väga sa seda õhtut ootad.

7. Midagi vajalikku

Oled märganud, et tal pole kodus korralikku veinikorgitseri või igatseb ta juba ammu uut rahakotti? Kingiidee! Mehed sageli ei vaevu ise poodi minema ja on äärmiselt tänulikud, kui keegi neile midagi vajalikku ostab. Lisa kingi külge ka väike üllatus – näiteks, kui kingid talle rahakoti, pane fototaskusse kuum pilt endast.

8. Piletid

Kultuur ja meelelahutus on alati teretulnud ükskõik millisel nädala- või tähtpäeval. Alati on heaks kingituseks kallimale piletid kinno, teatrisse või kontserdile. Meeldejääv õhtu on garanteeritud!

9. Isetehtud kaart

Isetehtud kaardike on kordi südamlikum kingitus kui poest ostetud kaart. Lisaks annab see su kallimale teada, kui väga sa temast hoolid.

10. Personaalsed kommid

Otsi lihtne trühvliretsept ning valmista talle personaalsed trühvlikommid. Et kingitust veel erilisemaks muuta – kaunista glasuuriga kommidele tema nimetähed peale.

 

Top 10 populaarsemat valentinipäevakinki Online Dating Magazine andmetel:

1. Värsked lilled

2. Shokolaadikommid

3. Parfüüm

4. Spaa-pakett

5. CD teie mõlema lemmikmuusikaga

6. Pesu

7. Ehted

8. I- Pod

9. Lennupiletid unistuste sihtkohta

10.Kinkekaardid

 

 

 

 

Triin Tisler

 

 

 

Sarnased artiklid